Talent Show"Must be the music - Tylko muzyka": Rekordowa frekwencja na castingach w Bydgoszczy i Warszawie

"Must be the music - Tylko muzyka": Rekordowa frekwencja na castingach w Bydgoszczy i Warszawie

"Must be the music - Tylko muzyka": Rekordowa frekwencja na castingach w Bydgoszczy i Warszawie
Źródło zdjęć: © Polsat

05.12.2011 11:05, aktual.: 25.11.2013 13:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prawie 4 tysiące ludzi w Bydgoszczy i blisko 3 tysiące chętnych w Warszawie - to bilans minionego weekendu na precastingach do 3. edycji "Tylko muzyka". W Bydgoszczy kolejka chętnych po sławę zaczęła ustawiać się już w piątek późnym wieczorem, około godz. 23.00. Z kolei w Warszawie pierwsi chętni czekali już od godz. 1.00 w niedzielę, żeby punktualnie o 8.00 rano spróbować swoich sił w muzycznych przesłuchaniach. Przed południem kolejka pod stołecznym Hotelem Radisson Blu ciągnęła się aż do samego Pl. Grzybowskiego.

Bydgoski precasting to blisko 14 godzin przesłuchań, na których pojawiło się mnóstwo wokalistów i zespołów. Dużą część stanowili nastoletni wykonawcy. Uwagę komisji zwróciła 12-letnia wokalistka oraz ciekawy duet matki z synem. Interesujący okazał się także młody hiphopowiec, który prezentował własną twórczość - teksty pisze sam, opierając je wyłącznie na swoich doświadczeniach z niezbyt udanego życia. Repertuar jakiego artysty najczęściej wybierano w Bydgoszczy? Zdecydowanie - Adele. Piąty precasting do 3. edycji zakończył się przed godziną 22.00.

Stołeczny casting był pierwszym w tej edycji, na którym repertuar okazał się tak bardzo różnorodny. Wykonywano piosenki polskie i zagraniczne, różnych wykonawców. Pojawił się m.in. nastoletni męski duet, który dał niesamowity show taneczny. Magnetofon, z jakim wystąpili, był zrobiony z... kartonów. Przed komisją zaprezentowały się też dwie ostre rockmanki, które - jak się później okazało - przyjechały same, bo zespół w ostatniej chwili zrezygnował. Fantastyczny okazał się również kwintet akordeonowy, który zagrał... Prząśniczkę. Na precastingu pojawił się także znany z "Fabryki gwiazd" Piotr Dymała. Zaskoczeniem był niewątpliwie występ 69-letniego pana Romana, który zaśpiewał autorską piosenkę o... "Wydarzeniach".

A już w przyszłym tygodniu ostatnie 2 precastingi. Odwiedzimy tym razem: • 10.12 – Lublin, Hotel Europa, ul. Krakowskie Przedmieście 29 • 11.12 – Białystok, Hotel Gołębiewski, ul. Pałacowa 7

Program "Must be the music - Tylko muzyka" stawia na ludzi uzdolnionych muzycznie, którzy śpiewają i grają – którzy po prostu są muzyką. Już po raz trzeci szukamy zespołów: pop, rock, blues, folk, metal, wokalistów, chórów, kapel ludowych, orkiestr i instrumentalistów - czyli wszystkich, którym w duszy gra muzyka. Można wystąpić z własną kompozycją lub coverem. Nie ważne ile masz lat, jak wyglądasz - najważniejsze, że żyjesz muzyką i tylko ona nadaje twojemu życiu sens.

Obraz
© (fot. Polsat)
Obraz
© (fot. Polsat)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Zobacz także:

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także