Trwa ładowanie...

"Must be the music": Poznajcie uczestników drugiego półfinału

"Must be the music": Poznajcie uczestników drugiego półfinałuŹródło: polsat
d3x9ktn
d3x9ktn

Pierwsze emocje odcinków na żywo już za nami. W finale IV edycji ”Must be the music” są już Przemysław Radziszewski i Maciej Krystkowiak, kto do nich dołączy? W niedzielny wieczór kolejnych ośmiu wykonawców będzie miało na to szanse. Decyzja w rękach widzów.

Pierwszy półfinał był niesamowicie wyrównany. Wysoki poziom potwierdza fakt, ze tylko jeden wykonawca nie dostał od jurorów oceny 4 x TAK. Czy podobnie spolegliwie jurorzy będąc oceniać w drugim odcinku półfinałowym?

Dawid "Klepson" Klabecki ma 21 lat pochodzi z Chodzieży i …rapuje o własnym życiu „Czy przeszedłeś przez narkomanię i alkoholizm?” pytała go w odcinku eliminacyjnym Kora. W walce o finał Dawid postawił na własny utwór „To tylko 5 minut”, gdyż jak przekonuje - „Dla mnie hip hop to życie”.

Zupełnie inna muzyczna półka to zespół Trzynasta w samo południe. Rock and rollowcy mówią o sobie „energia dzikość i nieokiełznanie”, „Kora naciskała mój przycisk, ale głosowała zgodnie z moim sumieniem” mówiła po ich występie w eliminacjach Elżbieta Zapendowska. Od jurorów dostali 4 x TAK.

d3x9ktn

Jamaican Accordion to akustyczny skład, oryginalne teksty i własne piosenki. To udane połączenie trzech elementów zjednoczyło jurorów we wspólnym zgodnym werdykcie 4 X TAK. „Znakomite instrumentarium, a szczególnie bębny zagrane na palcach” – chwalił ich Adam Sztaba. Jak będzie w niedzielnym odcinku?

Piotr Kita w odcinku eliminacyjnym zaśpiewał i zagrał „C’est la vie” Andrzeja Zauchy i zdecydowanie zwyciężył w głosowaniu internautów. Jest też pierwszym nauczycielem muzyki, który w programie dostał od jurorów 4 x TAK. „Lubię jak wychodzi normalny skromny człowiek i śpiewa pięknym męskim głosem” mówiła po jego występie Elżbieta Zapendowska.

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

Ma 22 lat i pochodzi z Bytomia. Próbuje śpiewać, ale na co dzień studiuje turystykę. Nazywa się Kasia Grzesiek i w eliminacjach śpiewała piosenkę Doris Day "Dream a Little Dream of Me". Jurorzy nie potrafili oprzeć się urokowi Kasi. „Zaśpiewałaś standard jazzowy śpiewany przez wielu wokalistów jazzowych, ale mamy IV edycję, a nikt dotąd nie zaśpiewał tej piosenki w programie” – powiedziała Zapendowska „Cudna dziewczęca wersja, ja takie pastele w wokalu uwielbiam” mówił Adam Sztaba, a Wojtek Łozowski dodał tylko „Dla mnie było bardzo seksownie”.

d3x9ktn

Jan Niezbendny Band to połączenie żywych instrumentów z kabaretowym wokalem i zabawnymi tekstami. W składzie jest też dj. Ośmioosobowy zespół gra wspólnie od dwóch lat. W eliminacjach dostali od jurorów 3 X TAK. Skrytykowała ich tylko Kora: „W ogóle nie wiem o czym pan śpiewał, a przekaz słowny musi być zrozumiały bo tu się zasadza cały cymesik”. Muzycy obiecali poprawę. W niedzielę, znów spróbują zaskoczyć widzów i jurorów własną zabawną piosenką.

Beer Coaster tworzy 4 młodych facetów. Ich muzyka, to post punk..garściami czerpiący z muzyki Offspring czy Green Day’a. Grają własne piosenki, tą z eliminacji powalili jurorów. „Super, jesteście w mojej najlepszej trójce tej edycji” powiedział Łozo. „Jest energia, to wszystko jest w dychę trafione” dodała Kora.

Ma 32 lata nazywa się Tomasz Kowalski i pochodzi z małej miejscowości Marcinowo pod Wrocławiem. W eliminacjach zaskoczył jurorów „Modlitwą” Dżemu. Zaśpiewał niezwykle blisko oryginału czyli charyzmatycznego lidera i wokalisty zespołu Ryszarda Riedla. „Jest to najlepsze wykonanie tego utworu jakie słyszałam” pochwaliła Tomka Kowalskiego Zapendowska. „Z reguły gdy ktoś jest tak blisko oryginału wciskam NIE” – mówił Adam Sztaba, „ale tu nie mogłem twoja muzykalność, jakaś magia się uniosła i nie mogłem” – ciągnął juror. „Obawiam się Tomek, ze możesz zajść bardzo daleko w tym programie” dodał Wojciech Łozowski. Czy w niedzielę spełni się jego przepowiednia?

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d3x9ktn

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3x9ktn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3x9ktn