Trwa ładowanie...

Must be the music: Półmetek precastingów do 3. edycji!

Must be the music: Półmetek precastingów do 3. edycji!Źródło: Polsat
d33c6u0
d33c6u0

Półmetek precastingów do 3. edycji "Must be the music" i rekord minionego weekendu - blisko 5 tysięcy osób w obu miastach wzięło udział w przesłuchaniach.

Prawie 3 tysiące ludzi w Katowicach i blisko 2 tysiące chętnych we Wrocławiu - to bilans minionego weekendu na precastingach do 3. edycji "Tylko muzyka". W Katowicach kolejka zaczęła ustawiać się już o godz. 1.00 w nocy z piątku na sobotę. Wrocław okazał się pod tym względem jeszcze lepszy - pierwsi chętni czekali już od godz. 23.00 w sobotę, żeby o 8.00 rano w niedzielę móc spróbować swoich sił w muzycznych przesłuchaniach. To zdecydowanie jeden z najlepszych weekendów precastingowych pod względem frekwencji - spośród wszystkich 3 edycji.

Katowicki precasting zakończył się tuż przed północą w sobotę. Pojawiło się sporo zespołów grających muzykę metalową i rockową. Dużą popularnością cieszył się także hip hop - co ciekawe, prawie wszyscy hiphopowcy prezentowali wyłącznie własną twórczość. Uwagę komisji zwrócił młody hiphopowiec, który na co dzień - jak się okazało - jest podopiecznym Jacka Stachursky'ego.

Niedziela we Wrocławiu to prawie 13 godzin przesłuchań. Zaskakująco dobry kwartet wokalny wykonał m.in. przebój z "Małej Syrenki" Disneya, 11-latka powaliła wykonaniem przeboju zwycięzców 1. edycji "tylko muzyka"- "Radio Hello" Eneja. Interesujący byli też dwaj kuzyni, którzy dali popis doskonałej gry na gitarach. Pojawiło się również ciekawe trio - jeden z członków jest Serbem, który w momencie wybuchu wojny domowej w swoim kraju wyjechał i postanowił na nowo rozpocząć życie w Polsce.

d33c6u0

Nadal najpopularniejszymi wykonawcami, z których utworami zmagają się uczestnicy precastingów są Adele i Natalia Kukulska.

A już w przyszłym tygodniu kolejne 2 castingi: 3.12 – Bydgoszcz, Kampus Wyższej Szkoły Gospodarki, ul. Garbary 2 4.12 – Warszawa, Radisson BLU Centrum, ul. Grzybowska 24

Program Must be the music stawia na ludzi uzdolnionych muzycznie, którzy śpiewają i grają – którzy po prostu są muzyką. Już po raz trzeci szukamy zespołów: pop, rock, blues, folk, metal, wokalistów, chórów, kapel ludowych, orkiestr i instrumentalistów - czyli wszystkich, którym w duszy gra muzyka. Można wystąpić z własną kompozycją lub coverem. Nie ważne ile masz lat, jak wyglądasz - najważniejsze, że żyjesz muzyką i tylko ona nadaje twojemu życiu sens.

"Tylko muzyka. Must be the music" - tylko w Telewizji POLSAT!

(fot. Polsat)
Źródło: (fot. Polsat)
(fot. Polsat)
Źródło: (fot. Polsat)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

d33c6u0

Zobacz także:

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d33c6u0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33c6u0