Talent Show"Must be the music": nastoletni wokalista urzekł jurorów, choć nie od razu

"Must be the music": nastoletni wokalista urzekł jurorów, choć nie od razu

"Must be the music": nastoletni wokalista urzekł jurorów, choć nie od razu
Źródło zdjęć: © polsat

27.03.2012 11:34, aktual.: 25.11.2013 13:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jakub Szyperski, który wystąpił w ostatnim odcinku programu ”Must be the music” oczarował jurorów sowim niekwestionowanym talentem. Jednak cztery "tak" wcale nie przyszły mu łatwo. Chłopak wywalczy miejsce w programie dzięki dogrywce.

Czternastoletni Jakub Szyperski z Inowrocławia przyszedł do programu z przebojem "Halo" z repertuaru Beyonce, której jest fanem. Niestety piosenka uwielbianej artystki nie przyniosła mu szczęścia. Niedoświadczony nastolatek nie poradził sobie z trudnym wokalnie utworem. Spore niedociągnięcia od razu zostały przez jurorów zauważone:
- Jest w tobie coś ciekawego, masz niebywały głos, ale było tyle nieczystości - podsumował Łozowski, który ostatecznie był na "nie".

Jednak talent chłopca również nie został pominięty. Jurorzy byli podzieleni i zaproponowali chłopakowi dogrywkę.

Tym razem Jakub wykonał balladę "If You Don't Know Me By Now" Simply Red i tym razem jurorzy nie mieli już żadnych wątpliwości. Swoje uznanie dla nastolatka wyraził nawet przeciwny początkowo Łozo:
- Jesteś bardzo bardzo utalentowanym chłopakiem - stwierdził piosenkarz, dając Szyperskiemu zielone światło do dalszego udziału w programie.

Obraz
© (fot. AKPA)
Obraz
© (fot. polsat)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także