Trwa ładowanie...

"Must be the music": Najlepsze teksty Adama Sztaby. Zobacz, jak chwali i gani uczestników!

"Must be the music": Najlepsze teksty Adama Sztaby. Zobacz, jak chwali i gani uczestników!Źródło: polsat
d3t7zsx
d3t7zsx

Mało kto może pamięta, że Adam Sztaba juror ”Must be the music” zaczynał w „Idolu”. Przez pierwsze dwie edycje akompaniował uczestnikom na fortepianie a w docinkach na żywo dowodził zespołem. Tę samą funkcję tyle, że dyrygując już własną orkiestrą, pełnił w "Tańcu z gwiazdami”.

W 2008 roku na pół roku przeniósł się do „Akademii gwiazd” w Polsacie. Trudno wymienić jego wszystkie sukcesy bo komponował muzykę i współpracował z wieloma polskimi i zachodnimi gwiazdami, Edytą Górniak, Marylą Rodowicz, Natalią Kukulską, Kasią Kowalską czy Perfectem, przy ich płycie „Perfect symfonicznie”.

W „Tylko muzyka. Must be the music” w którym jurorem jest od 6 edycji, zasłynął z obiektywizmu, surowości i… częstych konfliktów z Korą. To właśnie z legendą polskiej sceny rockowej, Adam Sztaba najczęściej się różni. A że oboje mają wybuchowe i dominujące charaktery, dochodzi między nimi do mocnych spięć.

Często zaskakuje też twórców programu nieszablonową puentą i paradoksalnie wśród jurorów jest tym który najczęściej wciska przycisk „NIE”

d3t7zsx

Zobaczcie nasz filmik z najlepszymi wypowiedziami Adama Sztaby w tej edycji „Tylko muzyki”. Trzeci półfinał show w najbliższą niedzielę o 20.00 w Polsacie.

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3t7zsx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t7zsx