Trwa ładowanie...

"Must be the music'": liderem niedzielnego prime time'u

"Must be the music'": liderem niedzielnego prime time'uŹródło: polsat
d4ifix0
d4ifix0

Świetny start najlepszego show ostatniej wiosny. W pierwszej odsłonie jesiennej IV edycji ”Must be the music”, oglądało średnio prawie 2 mln 800 tysięcy widzów. W trakcie jego nadawania Telewizja POLSAT była liderem wieczoru w obu grupach audytoryjnych – 16-49 i 4+, uzyskując kolejno 21,09% i 18,31%.

POLSAT był liderem podczas nadawania show również wśród najmłodszych widzów między 16-tym a 24 rokiem życia. ”Must be the music” oglądało 28,88% (dane Nielsen Audience Measurement) , czyli niemal co trzeci widz w tym wieku.

W niedzielnym premierowym odcinku IV edycji ”Must be the music”, najlepiej wypadła 22 - letnia Katarzyna Grzesiek z Bytomia. Młoda wokalistka zaśpiewała standard jazzowy Doris Day „Dream a Little Dream of Me”, zachwycając jurorów. Szczególnie pod wrażeniem występu Kasi był Wojtek Łozowski, który tak podsumował to wykonanie –„ Dla mnie to tu było strasznie dużo seksu, bardzo to było seksowne!”.

Elektryzujący i odkrywczy okazał się również występ tria All Sounds Allowed, który we własnym utworze „Scrapyards" („Złomowiska”), właśnie na „instrumentach” znalezionych na złomowisku zabrzmiał jak starszy brat industrialnego Depeche Mode.

d4ifix0

Jury podzielił także pierwszy ostry spór, a powodem ostrej wymiany zdań miedzy Korą i Adamem Sztabą był krakowski zespół Camero Cat. Ostatecznie muzyczno – aktorska grupa dostała 3 X TAK. Spore szanse na półfinał ma również 18-letni Tomasz Mrozek z Radzionkowa. Jego wersja „I Love Rock 'N' Roll" porwała jurorów i publiczność. Tomek dostał 4 x TAK i usłyszał od Adama Sztaby „Jesteś jak James Dean, publiczność czeka teraz właśnie na takich wokalistów nie perfekcyjnych, ale ciekawych”, a Kora dodała „Widzimy się w półfinale”.

Fanpage programu na facebooku ma już 481 tys. użytkowników. W cotygodniowym głosowaniu, w którym każdy z wykonawców odcinka otrzymuje realne pieniądze w tej chwili prowadzi Katarzyna Grzesiek, która zebrała 22% głosów internautów. Głosowanie potrwa do piątku.

”Must be the music” powstaje na licencji formatu brytyjskiej stacji Sky One. Producentem wykonawczym programu jest Jan Kępiński.

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)
(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d4ifix0

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4ifix0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ifix0