Trwa ładowanie...

"Must be the music": Królowa Jadwiga w Twoim wieku już dziecko rodziła...

"Must be the music": Królowa Jadwiga w Twoim wieku już dziecko rodziła...Źródło: Polsat/Studio69
d208uvy
d208uvy

Fajniutka, figlarna kokietka - tak ocenił ją *Łozo. I żeby nie było - dał jej NIE. Zdaniem Wojtka najpierw musicale młodzieżowe i rozwój - a dopiero potem "Must be the music". Inni jurorzy byli jednak innego zdania. Korze, na przykład, wiek nie przeszkadzał...*

Olga Waluś, bo o niej mowa, ma 13 lat. Na casting przyjechała z dumnym tatą. I wybrała utwór z pewnością niełatwy - "Damą być", z repertuaru Maryli Rodowicz.

Tak komentowali wykon Olgi jurorzy:

Łozo:
- Fajniutka, taka fajniutka, mała figlarna kokietka... Moim zdaniem ty powinnaś teraz pójść na jakiś casting do teatrów muzycznych, próbować tam, w jakichś musicalach dla młodzieży się rozwijać, i dopiero za jakiś czas przyjść do nas, kiedy będziesz bardziej świadoma tego, co chcesz robić muzycznie - więc dla mnie na razie NIE, jeśli chodzi o ten program.

d208uvy

Kora:
- Jeżeli chodzi o Twój wiek, nie mam nic przeciwko. Piosenka, akurat taka, że możesz ją śpiewać - królowa Jadwiga w twoim wieku już dziecko rodziła... Akurat to mi nie przeszkadza... Bardzo dobrze zaśpiewane, wszystko zrozumiane - głos masz fantastyczny!

Adam Sztaba:
- Postanowiłem dać Ci szansę, mam nadzieję, że jej nie zmarnujesz...

Olga wypadła świetnie. Jest uśmiechniętą nastolatką, zdolną muzycznie. Ale czy

Łozo nie miał aby racji, mówiąc, że najpierw powinna spróbować sił gdzie indziej? A może myliła się Kora, której wiek kompletnie nie przeszkadzał?

(fot. Polsat/Studio69)
Źródło: (fot. Polsat/Studio69)
d208uvy

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d208uvy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d208uvy