Trwa ładowanie...

"Must be the music": jurorzy coraz ostrzej ze sobą walczą!

"Must be the music": jurorzy coraz ostrzej ze sobą walczą!Źródło: Polsat
d1ju4ca
d1ju4ca

Od początku było wiadomo, że w tak zróżnicowanym składzie jurorskim nie raz będzie wrzało! Charyzmatyczna *Kora Jackowska zawsze broni swojego zdania i walczy o swój głos, lecz pozostała trójka też ma sporo do powiedzenia! W najbliższym odcinku "Must Be The Music" przekonacie się, jak jurorzy spierali się o zespół „Noko”!*

Wszyscy jurorzy po występie dadzą TAK. Jednak Kora, pomimo głosu na TAK, będzie miała poważne zastrzeżenia -według niej wiele należałoby zmienić, a w szczególności wokal i tzw. "sens wizualny".

Oceny jurorów:

Łozo: Rasowe, hardrockowe granie. Yeahh... Kiedyś słuchałem takich kapel, m.in. Black Sabbath, jarałem się Godsmackiem, Panterą. Naprawdę rasowo, wszystko tu grało jak trzeba... Są zwierzaki na scenie, nie stoicie jak kołki, charyzmatyczny wokal, genialnie. Dla mnie bardzo dobrze!

d1ju4ca

Zapendowska: Ponieważ ja jestem najmłodsza z tego towarzystwa, bardzo dużo słucham takiej muzyki, mam cały strych zawalonymi tego typu płytami. Chcę Wam powiedzieć, że bardzo stylowo, bardzo fajnie instrumentalnie, precyzyjnie, to się bujało wszystko, fajny wokalista... Waszej płyty i tak nie kupię, ale...

Łozo: I piosenka fajna...

Zapendowska: Fajna, taka melodyjna (śmiech) Naprawdę świetnie!

Kora: Tak. Jest w tym wszystko to, co powinno być w tej muzyce. Ale... dużo zmieniłabym w sensie wizualnym, wokalista jest najsłabszy, i to jest według mnie najsłabsze ogniwo...

d1ju4ca

Sztaba: Ja się nie zgodzę z tym...

Zapendowska: Też się nie zgadzam!

Sztaba: W tej muzie, tak jak Ty śpiewasz, tak czysto, i tak skutecznie, to się naprawdę rzadko zdarza. A przede wszystkim jako zespół gracie strasznie rytmicznie, bębny znakomite, i w ogóle wszytsko jest bardzo dobrze wymyślone i poukładane. Z chęcią dołożyłbym 60-osobowe smyczki do tego.

Czy jurorzy dojdą do kompromisu? Przekonacie się już w sobotnim odcinku "Must Be The Music"!

d1ju4ca

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

Zemsta jest słodka!

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1ju4ca
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ju4ca