Trwa ładowanie...
d366bbk
"Must be the music": Iwona Kompała o zagranicznej karierze i znajomości z Craigiem Davidem

"Must be the music": Iwona Kompała o zagranicznej karierze i znajomości z Craigiem Davidem

Iwona Kompała dała się poznać widzom jako uczestniczka "Must be the music". Chociaż nie odniosła sukcesu w programie, to i tak jej kariera nabrała tempa. Piosenkarka nie tylko nagrywa pod okiem światowych producentów, ale planuje współpracę z... Craigiem Davidem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d366bbk

Jeśli widzowie muzycznego talent show myśleli, że Iwona Kompała po niepowodzeniu w programie zniknęła na dobre z show-biznesu, to są w błędzie. Wokalistka przygotowuje swój repertuar, i niewykluczone, że zaskoczy słuchaczy. - W "Must Be The Music" część była na tak, część była na nie. Na przykład Kora była na tak, ale pani Ela Zapendowska już nie. Ale Kora nawet za kulisami mówiła mi, żebym robiła swoje - powiedziała w rozmowie z Wirturalną Polską.

Jak widać, Kompała wzięła sobie słowa artyski do serca i wyszło jej to na dobre. Nie dość, że rozwija się muzycznie, nawiązała współpracę z producentem m.in. Enrique Iglesiasa, to jeszcze zawiązuje ciekawe branżowe znajomości. Gdzie spotkała i jak dobrze zna Criaga Davida? Dowiecie się z powyższego wideo.

   WP Gwiazdy
(WP Gwiazdy )
d366bbk

Podziel się opinią

Share
d366bbk
d366bbk