Trwa ładowanie...

"Must Be The Music": głosuj na swojego faworyta!

"Must Be The Music": głosuj na swojego faworyta!Źródło: AKPA
d3opp5x
d3opp5x

Tylko w tym programie uczestnicy zarabiają już od pierwszego odcinka. Co tydzień w "Must Be The Music" do wygrania pula - 10 000 zł! Każdy zalogowany użytkownik profilu Tylko muzyka może zadecydować, kto z występujących w danym odcinku zarobi najwięcej!

Po emisji każdego odcinka w telewizji, na Facebooku w specjalnie przygotowanej aplikacji - Głosuj - prezentowane są wykony poszczególnych uczestników. Materiał jest obiektywny, tj. nie posiada ocen jurorskich. Warunkiem zagłosowania jest wysłuchanie utworów w całości. Na każdym wideo pojawiają się przyciski “Głosuj” i "Pomiń”. Użytkownicy klikając na jedną z wybranych przez siebie opcji, mogą oddać dowolną ilość głosów na swojego ulubieńca.

Cotygodniowy ranking trwa od zakończenia sobotniego odcinka do czwartku, do godziny 10.00. Jego wyniki, tj. procentowy rozkład głosów i tym samym podział gwarantowanej co tydzień puli pieniędzy, będą prezentowane na Facebooku.

Na ten moment, po premierowym odcinku, w rankingu prowadzi nastoletni Sebastian Rutkowski z utworem Czesława Niemena - "Dziwny jest ten świat", na drugiej pozycji plasuje się zespół Jazz Combo Volta z utworem G. Gershwina - "A Foggy Day" , miejsce trzecie zajmuje wykon grupy Boogie Boys - "Great balls of fire" J. L. Lewisa.

d3opp5x

Gigantycznym sukcesem okazał się również miniony weekend na Facebooku - w zaledwie dobę po premierze pierwszego odcinka "Must Be The Music", fan page naszego show zwiększył liczbę użytkowników o mniej więcej 32 tysiące fanów. Jest to absolutny rekord w historii polskiego Facebooka. Marcin Pery, prezes zarządu Redefine podkreśla: "Jako pierwsi w Polsce zdecydowaliśmy się prowadzić komunikację w internecie, tylko poprzez naszą stronę na Facebooku. Okazało się to ogromnym sukcesem i zostało przyjęte entuzjastycznie przez użytkowników. Bardzo im za to dziękujemy."

Obecnie, po pierwszym odcinku, fan page "Must Be The Music" przekroczył już 95 tys. użytkowników i stale rośnie każdego dnia, pozostawiajac w tyle inne produkcje: "Mam talent" (ponad 75 tys.), "Top model" (ponad 83 tys.), "X Factor" (ponad 9 tys.), czy "Bitwa na głosy" (ponad 7 tys.).

Zobacz także:

Kariera pod górkę

d3opp5x

[

Gwiazda na wizji poszła do łóżka z ochroniarzem! ]( http://teleshow.pl/gid,13142363,img,13142390,kat,1024839,title,Kim-Kardashian-przekroczyla-kolejna-granice,galeria.html )
[

Dramat jurorki Mam talent. Straciła dziecko! ]( http://teleshow.pl/gid,13107372,img,13107433,kat,1024839,title,Dramat-jurorki-Mam-talent-Stracila-dziecko,galeria.html )
[

Gwiazdy „Słonecznego patrolu” dziś. Jak wyglądają? ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )
[

Najlepsze prostytutki w Hollywood ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )

d3opp5x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3opp5x