Trwa ładowanie...

"Must be the music": Enej gościem specjalnym pierwszego półfinału!

Share
"Must be the music": Enej gościem specjalnym pierwszego półfinału!
Źródło: Polsat/Studio69
dfj4dxn

W niedzielny wieczór pierwszy półfinał na żywo "Must be the music". Gościem specjalnym będzie zwycięzca pierwszej edycji programu zespół Enej, który promuje właśnie nową płytę.

Enej to zespół, któremu program "Must be the music" otworzył drzwi do kariery.
"Przez ostatni rok naprawdę sporo się u nas zmieniło. Program "Must be the music" sprawił, że mogliśmy przejść na zawodowstwo i wydaje mi się, że ludzie nas kupili. O ile utwór "Radio Hello" wylansował występ w telewizji, o tyle nowy kawałek musi się już bronić bez dodatkowej promocji. A radzi sobie całkiem nieźle" - powiedział Gazecie Olsztyńskiej menedżer Eneja Łukasz Kojrys.
Faktycznie nowy singiel zespołu "Skrzydlate ręce" obejrzało na youtubie juz ponad milion osób. Piosenka właśnie zadebiutowała na POPliście RMF FM, a na Liście Przebojów Radia Zet już zajmuje 1 miejsce. W niedzielnym półfinale Enej zagra właśnie tę piosenkę.

Kalendarz koncertowy zespołu zapełniony jest już do września, a w sobotę okaże się czy Enej otrzyma Wiktora. Olsztyński zespół jest nominowany w kategorii "Telewizyjne odkrycie roku".

(fot. Polsat/Studio69)
Źródło: (fot. Polsat/Studio69)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

dfj4dxn

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dfj4dxn

Podziel się opinią

Share
dfj4dxn
dfj4dxn