Trwa ładowanie...

"Must be the music": Chłopcy kontra Basia i Sebastian "Biały" Białek w finale

"Must be the music": Chłopcy kontra Basia i Sebastian "Biały" Białek w finaleŹródło: polsat
d3iy3i6

Za nami kolejny odcinek półfinałowy 3. edycji ”Must be the music”. Do grona finalistów dołączył zespół Chłopcy kontra Basia i raper Sebastian "Biały" Białek. Występ zwłaszcza tego ostatniego wzbudził ogromne emocje.

Wczorajsze występy półfinalistów należały do wyjątkowo profesjonalnych. Po raz kolejny zarówno jurorzy - jak i widzowie - mogli przekonać się o bardzo wysokim poziomie aktualnej edycji muzycznego show.

Spośród sześciu uczestników wczorajszego półfinału największe uznanie widzów zdobyło trio Basia kontra chłopaki oraz rapujący i walczący o prawa do swojego syna - Sebastian Białek. Jego ostatni występ wzbudził mieszane uczucia u większości jurorów.

d3iy3i6

Za zbytnią otwartość na scenie i uprawianie prywaty za pomocą ogólnopolskiego show "Biały" spotkał się z krytyką Elżbiety Zapendowskiej i Adama Sztaby:
- Wzbudziłeś taką refleksję, gdzie jest granica uzewnętrzniania się na scenie. Dla mnie to było za mocne, przegięcie. Taka telenowela się zrobiła - powiedział kompozytor.

Dzielenie się z najbardziej osobistymi problemami przed telewizyjnymi kamerami nie zaszkodziło jednak raperowi. Poglądów jurorów nie podzielili głosujący na Sebastiana widzowie, którzy zadecydowali, że "Biały" znajdzie się w finale ”Must be the music”.

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)
(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d3iy3i6

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3iy3i6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3iy3i6