Trwa ładowanie...

"Must be the music 4": Premiera kolejnej edycji już 02 września!

"Must be the music 4": Premiera kolejnej edycji już 02 września!Źródło: polsat
d2ysxpn
d2ysxpn

Już 2 września startuje 4. edycja ”Must be the music”. Program powraca by jesienią pokazać wam kolejnych fascynujących wykonawców i ich muzyczne, często własne, propozycje. Co czeka na widzów w nadchodzącej edycji?

W IV edycji programu, znów zaikrzy między jurorami. Korze, Adamowi Sztabie, Elżbiecie Zapendowskiej i Wojtkowi Łozowskiemu na pewno nie zabraknie powodów by się "pięknie różnić".
ProwadzącyPaulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock, znów bedą mieć pełne ręce roboty bo do etapu castingów w 4. edycji programy przeszła rekordowa liczba prawie 180 wykonawców. Z tego grona jury wybierze półfinalistów, a dalej ich los przejdzie w ręce widzów. To właśnie widzowie wybiorą zwycięzce, który zgarnie 100 tys złotych i wystąpi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów.

Dziś ”Must be the music”, to nie tylko komercyjny i artystyczny sukces Eneya. Uczestnicy show po występie w programie wydali 6 płyt. Z I edycji niesamowita Oliva Livki, hardo rockowy zespół Noko, dzieciaki z Little Breaver i punk rockowy Rotten Bark. Z 2.edycji reaggowa Raggafaya i góralskie InoRos, a zwycięzca 2. edycji programu Maciej Czaczyk właśnie podpisał kontrakt płytowy i kończy przygotowywanie debiutanckiego materiału.

Must be the music to też najlepszy programu rozrywkowy wiosny 2012. ”Must be the music” aż ośmiokrotnie wygrała wówczas z konkurencyjnym show TVN - ”X Factor”. Poprzednią edycję programu oglądało średnio 3,5 tys. widzów.

d2ysxpn

W pierwszym odcinku (02.09) zobaczycie m in. niesamowity zespół All Sounds Allowed, śliczną Kasię Grzesiek czy wzruszającą Edytę Wojtczak. Próbki niedzielnych emocji możecie doświadczyć już dziś, oglądając fragmenty ich występów.

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)
(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2ysxpn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ysxpn