Trwa ładowanie...
święta
23-12-2011 09:26

''Muppety'' i Serwis Film WP życzą wszystkim Wesołych Świąt! [wideo]

''Muppety'' i Serwis Film WP życzą wszystkim Wesołych Świąt! [wideo]
djfjv4q
djfjv4q

Kiedy redakcja Serwisu Filmowego Wirtualnej Polski zabierała się do składania życzeń świątecznych Wam, naszym wiernym czytelnikom, do biura wparowały "Muppety" i postanowiły dorzucić swoje trzy grosze. Także wraz z sympatycznymi kukiełkami życzymy Wesołych Świąt!

W końcu nadeszły święta Bożego Narodzenia - szczególny okres w roku, pełen radosnej, świątecznej atmosfery i wyjątkowego klimatu, kiedy to jednoczymy się z najbliższymi i składamy sobie życzenia, wspólnie ciesząc się wyjątkowym charakterem tych świąt.

My także chcielibyśmy przyłączyć się do wyjątkowej atmosfery w Waszych domach i życzyć Wam wszystkiego najlepszego, spełnienia wszelkich marzeń, samych radosnych chwil w nadchodzącym roku. Swoje do powiedzenia mają również "Muppety", które nie mogły się powstrzymać i wdarły się przed obiektyw kamery zasłaniając całą redakcję Serwisu Film. Zresztą, sami zobaczcie.

Dodatkowo życzymy Wam również bardzo ciekawych premier filmowych, deszczu Oscarów dla polskich filmów, wspaniałych prezentów (oczywiście również filmowych), obniżki cen biletów do kina i tego byśmy nie zapominali o tych, którzy z różnych powodów nie mogą być w święta ze swoimi najbliższymi i cieszyć się tymi cudownymi chwilami w ich gronie.

Wesołych Świąt oraz zdrowia, szczęścia, radości i miłości życzy Wam redakcja Serwisu Filmowego Wirtualnej Polski!


**[

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )**

djfjv4q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djfjv4q