Trwa ładowanie...
dytv09a

Multimedalistka sportowa w "Milionerach"! Padło też pytanie o Glińskiego

Internauci są pod wrażeniem politycznych pytań w "Milionerach". Pojawiła się też wyjątkowa uczestniczka. Weronika Deresz to ponad 40-krotna medalistka Mistrzostw Polski we wioślarstwie. Tym razem też wygra?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

W "Milionerach" wystąpił niespodziewany gość
W "Milionerach" wystąpił niespodziewany gość (Twitter)
dytv09a

Pierwszym zawodnikiem, którzy przystąpił do walki o milion, był Sebastian. Z widowni kibicowała mu żona w zaawansowanej ciąży. Przyznała, że na świat ma niebawem przyjść ich córeczka Gabriela. Ku zdziwieniu Urbańskiego kobieta powiedziała, że za ewentualną wygraną... kupią dziecku "brykę". Jak zawsze nie zawiodły pytania dotyczące bieżącej sytuacji politycznej i społecznej.

- Który program zdaniem ministra Glińskiego formatuje ludzi do nienawiści? - padło z ust prowadzącego.

dytv09a

a) "W tyle wizji"
b) "Szkło kontaktowe"
c) "Warto rozmawiać"
d) "Woronicza 17"

Uczestnik poprawnie wskazał odpowiedź B, czyli program TVN. Przypomnijmy, że przez swój udział w "Szkle kontaktowym" pracę w radiowej Trójce stracił Artur Andrus. Wydaje się, że układający pytania postanowili ironicznie zadrwić z opinii obozu rządzącego na temat "Szkła kontaktowego". Urbański przypomniał też, że Gliński bardzo pochlebnie wypowiadał się o programie TVP Info "W tyle wizji", z którym związana jest Magdalena Ogórek.

Sebastian dosyć szybko odpadł z gry, a jego miejsce zajęła kolejna uczestniczka. Okazało się, że o walki o milion przystąpi znana sportsmenka. Naprzeciw Urbańskiego zasiadła Weronika Deresz - polska wioślarka oraz medalistka Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy. Zdradziła Hubertowi, że choć ze sportu starcza jej "od pierwszego do pierwszego", to za wygraną chciałaby kupić mieszkanie w centrum Warszawy. Czy jej się to uda? Dowiemy się w kolejnym odcinku.

Oglądaj Milionerów za darmo w WP Pilot od poniedziałku do czwartku o 20:55

dytv09a

Zobacz też: Hubert Urbański o kulisach "Milionerów"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dytv09a

Podziel się opinią

Share
dytv09a
dytv09a