Trwa ładowanie...

"Mroczne sekrety małżeńskie" już 11 czerwca na kanale ID

"Mroczne sekrety małżeńskie" już 11 czerwca na kanale IDŹródło: ID
d4gy8fi
d4gy8fi

Kanał ID przedstawia historie osób, które wierzyły, że znalazły miłość swojego życia. Ślepo ufając partnerowi, miały nadzieję, że szczęśliwie spędzą wspólne lata. Tym większy był ich szok i niedowierzanie, gdy okazywało się, że przez cały czas były oszukiwane. Zanim jednak dotarły do prawdy, żyły w przekonaniu, że znalazły partnera idealnego. Realia okazały się jednak zgoła inne. Trudno uwierzyć, że oszustom tak długo udawało się zachowywać pozory.

W nowej serii „Mrocznych sekretów małżeńskich” widzowie poznają Kathleen i jej męża Bruce’a. Zakochana bez pamięci kobieta postanowiła opuścić rodzinne miasto i zamieszkać z ukochanym w Nowej Anglii, gdzie przez długi czas wiedli wspaniałe życie. Wydawało się, że nic nie jest w stanie zakłócić ich szczęścia. Wszystko zmieniło się, gdy Kathleen odkryła internetową obsesję Bruce’a…

Widzowie usłyszą także relację Debory, która w pracy poznała czarującego Scotta. Mężczyzna tak zawrócił jej w głowie, że już po kilku miesiącach znajomości stanęli na ślubnym kobiercu. Zaraz potem urodził się ich syn. Tworzyli rodzinę idealną, czego zazdrościli im wszyscy znajomi. Niespodziewanie jednak zachowanie Scotta zmieniło się nie do poznania. Debora zaczęła bać się o życie swoje i swojego maleńkiego synka. Gdy dowiedziała się o ponurym sekrecie małżonka, była zszokowana. W obawie przed niebezpieczeństwem postanowiła uciekać.

d4gy8fi

Kolejne odcinki również zapewnią dawkę emocji i nieprawdopodobnych historii. Widzowie przekonają się, że na pozór uczciwi i uczynni ludzie, mogą być w rzeczywistości oszustami, kłamcami, a nawet złodziejami i sadystami.

d4gy8fi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gy8fi