Mroczne oblicze braci Mroczek. Zaskakujące zdjęcia z planu nowego filmu

Mroczne oblicze braci Mroczek. Zaskakujące zdjęcia z planu nowego filmu
Źródło zdjęć: © instagram.com/mroczek_marcin

10.09.2018 10:25, aktual.: 10.09.2018 10:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zakneblowana dziewczyna, pokiereszowane twarze i łysa głowa. Rafał i Marcin Mroczek wrzucili do sieci zakulisowe zdjęcia z nowego projektu, w którym nie będą przypominać bohaterów "M jak Miłość".

Bracia Mroczek wrzucili na Instagrama fotki zza kulis filmu "Raz, jeszcze raz". "Nieco inaczej niż zwykle" – napisał Marcin pod zdjęciem, na którym pozuje z ogoloną głową, w kołnierzu ortopedycznym i bliznami na twarzy. Jego brat wyglądał nie mniej groźnie w czarnej skórze i z włosami zaczesanymi do tyłu.

Wbrew pozorom "Raz, jeszcze raz" nie zapowiada się na mroczny kryminał, a komedię sensacyjną. Jak wynika z opisu zamieszczonego w serwisie Filmpolski.pl, obraz opowie historię chłopaków z Sopotu, którzy 20 lat temu kończyli razem szkołę średnią i grali w zespole. Dziś wszyscy mają po 40 lat i wiodą spokojny żywot w różnych miastach. Pewnego dnia w ich życiu pojawia się tajemnicza kobieta, która zaprasza bohaterów na wieczór kawalerski. Dawni przyjaciele wracają do rodzinnego Sopotu, gdzie dowiadują się, że ich kolega – niedoszły pan młody – nie żyje.

"Raz, jeszcze raz" zapowiada się na sensacyjną komedię omyłek, w której oprócz braci Mroczkek pojawią się: Bartek Kasprzykowski, Bartosz Żukowski, Wojciech Błach, Piotr Cyrwus, Arkadiusz Janiczek, Katarzyna Figura i Daniel Olbrychski.

Za reżyserię odpowiada Paweł Czarzasty ("Komisarz Blond i oko sprawiedliwości") i Krzysztof Zbieranek ("Tylko miłość").

Film trafi do kin najpewniej w 2019 r.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)
Zobacz także