Trwa ładowanie...

"Mówili, że będzie ciężko... Nie kłamali". Rozenek-Majdan wyczerpana kręceniem nowego programu

Udział jej osoby w każdym programie telewizyjnym jest gwarancją sukcesu. (Była) Perfekcyjna Pani Domu, nie zważając na krytykę hejterów, angażuje się w coraz to nowe projekty. Prócz udziału w "Projekcie Lady", Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje kolejny program TVN, który objęty jest tajemnicą.

"Mówili, że będzie ciężko... Nie kłamali". Rozenek-Majdan wyczerpana kręceniem nowego programuŹródło: Facebook.com
dw55arf
dw55arf

W nowym show TVN-u wystąpią razem Małgorzata Rozenek-Majdan oraz jej mąż, Radosław. Ogromne emocje, jakie wywołała para, biorąc udział w "Azja Express", zapewniły parze kolejny angaż. Sama celebrytka nazywa program "sekretnym projektem".

Na razie wiadomo, że małżeństwo będzie podróżowało po całym świecie. Zdjęcia z tych wojaży Rozenek-Majdan publikuje na Instagramie, uchylając nieco rąbka tajemnicy. Ostatni wpis świadczy o szybkim tempie, w jakim kręcony jest program.

"Mówili, że będzie ciężko... Nie kłamali" - napisała Małgorzata obok zdjęcia, na którym zasnęła obok męża. Para głównych bohaterów musi być mobilna. A zaraz po zakończonych zdjęciach, wraca do codziennych obowiązków w Warszawie.

dw55arf

Wcześniejszy post to również "migawka z planu". *"Wczoraj bikini, dzisiaj puchówka" *- podpisała zdjęcie Małgorzata Rozenek-Majdan.

dw55arf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dw55arf