Rozprawił się z dziennikarką. Poszło o słowa o Putinie i Bidenie

Seth Meyers bezlitośnie ocenił wypowiedź dzienniarki Fox News
Seth Meyers bezlitośnie ocenił wypowiedź dzienniarki Fox News
Źródło zdjęć: © fot. YouTube

15.03.2022 10:11, aktual.: 15.03.2022 10:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Seth Meyers to znany komik i aktor, który prowadzi swój własny program dla stacji NBC. Amerykanin w ostatnim wydaniu swojego show ostro rozprawił się z pewną dziennikarką Fox News.

Seth Meyers zaczął swój program "Late Show" od mocnego wstępu. Podkreślił, że prawicowe teorie spiskowe o inwazji Rosji na Ukrainę zupełnie wymknęły się spod kontroli. Prezenter za przykład podał to, co wypowiada Maria Bartiromo, dziennikarka Fox News. Jej retorykę określił bezpardonowo jako "stukniętą".

Skąd taka ocena? Komik wysnuł ją na podstawie ostatnich słów kobiety, w których wspominała o administracji Joego Bidena. – Niektórzy ludzie powiedzieli mi w weekend, że ta administracja nie widzi Putina jako wroga, ale jako partnera! – padło z jej ust na wizji. Każdy, kto nawet pobieżnie śledzi wiadomości ze świata, wie doskonale, że Biden w stanowczy sposób zareagował na barbarzyński atak Rosji, nakładając szereg sankcji na kraj rządzony przez Władimira Putina.

Meyers skomentował zdanie dziennikarki w wymowny sposób. – Po takich słowach wiesz, że usłyszysz bzdury. Po pierwsze, jak można zaczynać swoją opinię od jakiejś weekendowej plotki z nieznanego źródła? W ten sposób moi scenarzyści zaczynają swoje poniedziałkowe wymówki – stwierdził.

Prowadzący nie mógł się nadziwić, że Bartimoro jest w stanie myśleć w ten sposób. – Myślisz, że Biden widzi Putina jako partnera? – rzucił wyraźnie poirytowany. Wspomniał o tym, że to Trump określił Putina jako geniusza i generalnie chwali rosyjskiego dyktatora przy każdej możliwej okazji. Meyers zażartował także, że Putin na pewno nie postrzegał Trumpa jako "partnera", tylko konkurenta, którego "zbyt łatwo mógł przechytrzyć".

Zobacz: Seth Meyers o teoriach spiskowych amerykańskiej prawicy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także