Trwa ładowanie...
d3o7pxq

"Mów mi mistrzu": Antoni Królikowski i Aleksandra Nieśpielak gospodarzami nowego programu TVP2

To duże wyzwanie dla młodych aktorów. Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, Antoni Królikowski i Aleksandra Nieśpielak poprowadzą nowy program na antenie TVP2. Format będzie nosił nazwę "Mów mi mistrzu".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Mów mi mistrzu": Antoni Królikowski i Aleksandra Nieśpielak gospodarzami nowego programu TVP2
(ONS.pl)
d3o7pxq

Show jest oparte na autorskim pomyśle. W każdym odcinku pojawią się aktorzy bądź wokaliści, którzy wcielą się w różne role w improwizowanych scenach. Nie będą jednak wcześniej wiedzieli, kogo przyjdzie im zagrać. Zostaną specjalnie ucharakteryzowani, a na scenie wystąpią u boku profesjonalnych artystów.

Popisy gwiazd będą oceniane przez zgromadzoną w studiu publiczność. Zwycięzca odcinka zaprezentuje się w tak zwanej "scenie Oskarowej", gdzie będzie mógł pokazać jeszcze więcej swoich umiejętności. Na koniec wszyscy uczestnicy wykonają improwizowaną piosenkę.

W pilotażowym odcinku widzowie zobaczą Dodę, Karola Strasburgera oraz Adrzeja Młynarczyka. Nad przebiegiem show będą czuwać gospodarze, Antoni Królikowski i Aleksandra Nieśpielak. Premiera programu zaplanowana jest na 2 grudnia o godz. 22.15.

d3o7pxq

Będziecie oglądać?

Sprawdź aktualny program TV

Zobacz także: Macademian Girl romansowała z Antkiem Królikowskim? Mamy jej komentarz

Antoni Królikowski, Katarzyna Sawczuk AKPA
Antoni Królikowski, Katarzyna Sawczuk (AKPA)
   ONS.pl
(ONS.pl)
d3o7pxq

Podziel się opinią

Share
d3o7pxq
d3o7pxq