Trwa ładowanie...
14-12-2011 18:03

"Moonlight: Pod osłona nocy" już w grudniu na TVN 7!

"Moonlight: Pod osłona nocy" już w grudniu na TVN 7!Źródło: TVN
d1hrs8r
d1hrs8r

Już w sobotę, 17 grudnia o godzinie 14.30 na antenie TVN 7 zadebiutuje nowy serial *"Pod osłoną nocy", który w wersji oryginalnej nosi tytuł "Moonlight".*

Mick St. John (ALEX O'LOUGHLIN) jest zniewalającym, czarującym oraz nieśmiertelnym – prywatnym detektywem z Los Angeles. W wyniku odmieniającego życie zrządzenia losu został przed 60-cioma laty ugryziony przez swoją ówczesną narzeczoną - uwodzicielską Coraline (SHANNYN SOSSAMON)
i tak stał się wampirem. Dzięki sprytowi i potężnym nadprzyrodzonym mocom Mick’owi udaje się jednak powstrzymywać przed typowym dla jego wampirzych skłonności - wysysaniem krwi. W ten sposób może pomagać żywym.

Niestarzejący się, 30-sto letni Mick jest równie przystojny i charyzmatyczny, jak w dniu, gdy został „przemieniony”. Wystrzega się swoich pobratymców, którzy w ludziach widzą tylko źródło pożywienia. Mając do towarzystwa zaledwie garstkę podobnie myślących powierników, w tym wiecznie młodego i bogatego - Josefa Kostana (JASON DOHRING)
, Mick prowadzi swoje nieskończone życie i chroni żywych.

d1hrs8r

Wiele lat temu odmienił go jeden dobry uczynek, gdy uratował życie młodej dziewczynie - Beth Turner (SOFIA MYLES), przez co zapragnął być lepszym wampirem. Dziś ich drogi znów się krzyżują, a Mick czuje, że z Beth, która wyrosła na piękną, ambitną internetową dziennikarkę śledczą, łączy go wyjątkowa więź. Mick wie, że nie może kierować się swoimi uczuciami bez ujawnienia tej części swojej natury, która w oczach Beth uczyniłaby go potworem. Żyjąc pomiędzy dwoma światami, między walką ze swoimi przeciwnikami wśród wampirów i miłością, odkrywa tajemnice i przyjemności, które ma do zaoferowania prawdziwe życie.

W premierowym odcinku "Pod osłoną nocy", gdy plaga morderstw wskazujących na dzieło wampirów spada Los Angeles, Mick wyrusza na poszukiwania sprawców i ponownie spotyka Beth… To wszystko na antenie TVN 7 już od 17 grudnia, w każdą sobotę!

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d1hrs8r

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d1hrs8r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hrs8r