Przyznała, że została sama. Znalazła nowe źródło zarobku

Monika Zamachowska będzie uczyć języków.
Monika Zamachowska będzie uczyć języków.
Źródło zdjęć: © AKPA

26.03.2021 18:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Była dziennikarka TVP postanowiła stworzyć własny biznes. Jej firma oferuje szereg różnego rodzaju usług. Sama Monika Zamachowska sprawdzi się w nowej roli.

Monika Zamachowska w 2019 r. rozstała się z Telewizją Polską. Dziennikarka postanowiła nie szukać pracy w innej stacji, zajęła się prowadzeniem eventów oraz szkoleń. Teraz postanowiła robić to w szerszym zakresie i pod własną marką.

Na stronie internetowej gwiazdy pojawił się szczegółowy wykaz oferowanych przez nią usług. Od kilku miesięcy Monika Zamachowska zapowiadała utworzenie agencji PR. Okazuje się jednak, że to nie wszystko. Gwiazda nadal zamierza szkolić z zakresu wystąpień publicznych, wypowiedzi przed kamerami oraz redagowania treści. Ponadto planuje prowadzić lekcje języków obcych.

Być może nie każdy jest świadom, że Monika Zamachowska z wykształcenia jest iberystką. Biegle włada nie tylko językiem hiszpańskim, ale też angielskim. W końcu przez kilka lat mieszkała w Wielkiej Brytanii, gdy była żoną szkockiego pilota Jamie’ego Malcolma, z którym ma dwójkę dzieci. Dotychczas gwiazda nie chwaliła się jednak byciem lektorką.

"Wpisujesz w CV - angielski komunikatywny, ale nic nie przeraża cię tak, jak perspektywa swobodnej rozmowy w tym języku? A może myślisz o podróżowaniu i bez kilku prostych wyrażeń po hiszpańsku, nie możesz zrealizować swoich marzeń? Napisz do mnie. Porozmawiam z tobą na każdym poziomie i w dowolnej formule, również on-line. Być może wystarczą dwie godziny w tygodniu przez dwa miesiące, żeby odblokować twój umysł i sprawić, że niemożliwe stanie się proste i przyjemne" - zachęca do lekcji dziennikarka.

Pod okiem dziennikarki mogą uczyć się nie tylko dorośli, ale również młodzież powyżej 13 roku życia. Monika Zamachowska jest pełna nadziei, że znajdzie się grono chętnych do skorzystania z jej usług. Zwłaszcza, że niedawno zmieniła się jej sytuacja życiowa.

"Dzięki tej stronie mam nadzieję już niedługo stanąć mocno na własnych nogach. Może nie miałam w planach bycia samotną mamą, ale tego chyba nikt nie planuje, a żyć trzeba, prawda?" - napisała na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (67)
Zobacz także