Trwa ładowanie...

Monika Zamachowska przerwała milczenie. Skomentowała wysokie zarobki dziennikarzy

W ostatnich miesiącach wiele mówi się o wynagrodzeniach dla gwiazd telewizji. Prezenterka w końcu powiedziała, jaka jest prawda.

Share
Monika Zamachowska przerwała milczenie. Skomentowała wysokie zarobki dziennikarzy
Źródło: ONS.pl
d49qiz8

Wiele osób myśli, że osoby pracujące w telewizji jako prezenterzy zarabiają krocie. Dowodem na to są też zestawienia z portalu wirtualnemedia.pl, z których wynika, że osoby zatrudnione w TVP otrzymują kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Do tej pory żadna z osób pracujących w programach telewizyjnych nie odniosła się do liczb przytaczanych przez portale branżowe.

W końcu zrobiła to Monika Zamachowska. Dziennikarka wyjawiła, jak to wszystko wygląda naprawdę.

d49qiz8

- Ja wiem, że krążą legendy o tym, ile zarabiamy. Ludziom się wydaje, że w telewizji są kontrakty na poziomie 30-40 tysięcy złotych miesięcznie. Kto ma taki kontrakt? Może 8-10 lat temu ktoś miał, ale teraz na rynku wiele się zmieniło. Młodym nie zawsze chce się pracować tak ciężko jak nam. To jest trudna robota, w nielimitowanych godzinach, dość słabo opłacana wbrew pozorom. Zarabiamy po kilkaset złotych za poważny materiał do programu, scenariusz, zdjęcia, montaż. Taka jest rzeczywistość - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

To nie pierwszy raz, kiedy Zamachowska narzeka na niskie zarobki. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała również, że niskie zarobki nie pozwalają jej i mężowi na utrzymanie domu pod Warszawą, dlatego musieli przenieść się do jej mieszkania na Żoliborzu.

Myślicie, że gwiazdy telewizji naprawdę zarabiają za mało?

ZOBACZ TAKŻE: Zamachowska wsiada do Mustanga kolegi. Już nie stać jej na taksówki?

d49qiz8

Podziel się opinią

Share
d49qiz8
d49qiz8