ycipk-2c84j4

Monika Zamachowska przerwała milczenie. Skomentowała wysokie zarobki dziennikarzy

W ostatnich miesiącach wiele mówi się o wynagrodzeniach dla gwiazd telewizji. Prezenterka w końcu powiedziała, jaka jest prawda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Zamachowska narzeka na pracę dziennikarza
Monika Zamachowska narzeka na pracę dziennikarza (ONS.pl)
ycipk-2c84j4

Wiele osób myśli, że osoby pracujące w telewizji jako prezenterzy zarabiają krocie. Dowodem na to są też zestawienia z portalu wirtualnemedia.pl, z których wynika, że osoby zatrudnione w TVP otrzymują kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Do tej pory żadna z osób pracujących w programach telewizyjnych nie odniosła się do liczb przytaczanych przez portale branżowe.

W końcu zrobiła to Monika Zamachowska. Dziennikarka wyjawiła, jak to wszystko wygląda naprawdę.

ycipk-2c84j4

- Ja wiem, że krążą legendy o tym, ile zarabiamy. Ludziom się wydaje, że w telewizji są kontrakty na poziomie 30-40 tysięcy złotych miesięcznie. Kto ma taki kontrakt? Może 8-10 lat temu ktoś miał, ale teraz na rynku wiele się zmieniło. Młodym nie zawsze chce się pracować tak ciężko jak nam. To jest trudna robota, w nielimitowanych godzinach, dość słabo opłacana wbrew pozorom. Zarabiamy po kilkaset złotych za poważny materiał do programu, scenariusz, zdjęcia, montaż. Taka jest rzeczywistość - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

To nie pierwszy raz, kiedy Zamachowska narzeka na niskie zarobki. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała również, że niskie zarobki nie pozwalają jej i mężowi na utrzymanie domu pod Warszawą, dlatego musieli przenieść się do jej mieszkania na Żoliborzu.

Myślicie, że gwiazdy telewizji naprawdę zarabiają za mało?

ZOBACZ TAKŻE: Zamachowska wsiada do Mustanga kolegi. Już nie stać jej na taksówki?

ycipk-2c84j4

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2c84j4

ycipk-2c84j4
ycipk-2c84j4