Trwa ładowanie...

Monika Sewioło rozebrała się w "Big Brotherze". Co teraz robi?

W marcu rusza nowa edycja "Big Brothera". Jedną z dawnych uczestniczek, która zapisała się w pamięci widzów, jest Monika Sewioło. Zobaczcie, co u niej słychać.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Monika Sewioło rozebrała się w "Big Brotherze". Co teraz robi?Źródło: East News, fot: East News
diu1ti0

Monika Sewioło wzięła udział w 1. edycji "Big Brothera" 18 lat temu. Mimo że minęło mnóstwo czasu od emisji kultowego show, Monika niewiele się zmieniła. Jako młoda kobieta miała ochotę na karierę. Początkowo rzeczywiście szło jej całkiem dobrze.

ZOBACZ TAKŻE: Kogo Pudelek zamknąłby w domu "Big Brothera"?

Sewioło odpadła jako druga z domu Wielkiego Brata. Zaraz po Annie Baranowskiej. Jednak w krótkim czasie została zapamiętana przez widzów i okrzyknięta skandalistką. Głównie przez scenę pod prysznicem. Monika nie miała żadnych hamulców i zrobiła "show" podczas kąpieli przed kolegami z reality show.

East News
Źródło: East News, fot: East News

Przypomnijmy, że dobrze prosperująca wówczas celebrytka ma na swoim koncie album z zespołem Nietykalni. Pojawiła się też w filmie "Rób swoje, ryzyko jest twoje". Ponadto rozebrała się na okładce magazynu dla panów. Wszystko wskazywało na to, że drzwi do kariery są otwarte... Nic z tego.

diu1ti0

Ostatecznie zrezygnowała z kariery. Dziś praktycznie o niej nie słychać. Jak podaje "Gazeta Krakowska", uczestniczka 1. edycji aktualnie zajmuje się marketingiem. Zerwała też kontakty z innymi bohaterami "Big Brothera".

Przez 18 lat Monika w ogóle się nie zmieniła. Wciąż jest atrakcyjną kobietą. Mogłaby spokojnie namieszać na rodzimym podwórku show-biznesowym. Jednak ostatecznie wybrała życie z dala od blasku fleszy.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

diu1ti0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
diu1ti0
diu1ti0