Trwa ładowanie...
15-09-2015 09:43

Monika Olejnik zaliczyła kompromitującą wpadkę. Teraz przeprasza!

Monika Olejnik zaliczyła kompromitującą wpadkę. Teraz przeprasza!Źródło: ONS.pl
d4h4kqv

Prezydent Andrzej Duda, który składa wizytę w Wielkiej Brytanii, powiedział, że obecnie nie zachęcałby Polaków do powrotu do kraju bowiem - w jego ocenie - sytuacja gospodarcza nie jest jeszcze sprzyjająca.

- Nie mam dzisiaj odwagi powiedzieć: wracajcie do kraju. Czy jest więcej miejsc pracy w ich miejscowościach, czy łatwiej prowadzić działalność gospodarczą, czy obciążenia są mniejsze? Ja tych zmian nie widzę. Polski rozwój jest głównie w statystykach - przyznał.

Monika Olejnik, która regularnie dzieli się z fanami swoimi przemyślenia za pośrednictwem Facebooka, postanowiła skomentować słowa prezydenta w dość ironiczny sposób.

d4h4kqv

- To kolejne po Berlinie wspaniałe wystąpienie prezydenta. Bravissimo! - napisała.

Do postu dołączyła zdjęcie Andrzeja Dudy i... zaliczyła wpadkę. Dziennikarka nie zauważyła, że obrazek jest fotomontażem prezydenta wzorowanym na Andersa Breivika. Oburzeni internauci szybko wytknęli jej kompromitujący błąd. Olejnik zdążyła już zmienić fotografię i przeprosić:

- Przepraszam za pierwsze zdjęcie, które było fejkiem. Niestety to jedno z pierwszych zdjęć, które pojawia się, gdy wpisze się "Andrzej Duda" w wyszukiwarkę. Tylko w chorej głowie mógł powstać pomysł na taki fotomontaż - wyjaśniła.

(fot. Facebook)
Źródło: (fot. Facebook)

Zobacz także: Agnieszka Szulim: "Zastąpić Monikę Olejnik to moje największe marzenie"

d4h4kqv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4h4kqv