Trwa ładowanie...
d3gh8ho

Monika Olejnik w dżinsowej mini. To jest ciuch dla 61-latki?

Dziennikarka zwiedza Włochy. Na swoim facebookowym profilu dodała nowe zdjęcia z podróży. Wśród nich ujęcie w wyjątkowo kusej mini.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Monika Olejnik
Monika Olejnik (Facebook.com)
d3gh8ho

Monika Olejnik nie przejmuje się konwenansami, za nic ma wytyczne co, kto i na jakie okazje powinien zakładać. Wyróżnia się własnym, ciekawym stylem, chętnie ryzykuje. Ubiera się odważnie, kolorowo, a że ma świetną figurę, może sobie pozwolić na nieco więcej niż spora część kobiet w jej wieku. Nic więc dziwnego, że podczas poznawania gorących Włoch do zdjęć pozuje ubrana w krótkie spódnice.

Komentarze pojawiające się pod ujęciami nie pozostawiają wątpliwości, że długość mini została zauważona. Ktoś napisał "nóżki miodzio", ktoś "ciacho". Olejnik nie ma problemu z własną cielesnością ani z wiekiem, chociaż w wywiadzie udzielonym "Twojemu Stylowi" przyznała, że zawsze odejmowała sobie lat.

d3gh8ho

- Jak skończyłam 10, to już przeżywałam, że jestem stara. Podobnie potem. Miałam trzydzieści parę lat, jechałam na reportaż w Polskę, pytano mnie o wiek, a ja podawałam mniej. Pływałam na Korsyce przy dużej fali, kiedy nagle porwał mnie tak silny prąd, że ciężko było mi wrócić na brzeg. Pomogli mi ratownicy, którzy po akcji rutynowo zapytali o wiek, a ja, taka lekko nieprzytomna, podtopiona, od razu odjęłam sobie 10 lat. Tak mam i zawsze miałam.

Wiadomo jednak, że dziennikarka ma 61 lat. Obecnie odejmować ich sobie może jedynie strojem - bez skrępowania pokazuje się w bikini, a podczas imprez show-biznesowych odsłania nogi. Sięgnięcie po dżinsową mini jaką noszą nastolatki to dobry sposób na odmłodzenie się?

Warto dodać, że na wakacjach gwieździe telewizji towarzyszą Magda Cielecka i Maciej Stuhr.

Olejnik wstydzi się swoich włosów?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3gh8ho

Podziel się opinią

Share
d3gh8ho
d3gh8ho