Trwa ładowanie...
d30aeu2
TLC

Monika Mrozowska twarzą kampanii promocyjnej amerykańskiej edycji programu "Masterchef Junior"!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Mrozowska twarzą kampanii promocyjnej amerykańskiej edycji programu "Masterchef Junior"!
(tlc)
d30aeu2

Prace nad kampanią promocyjną amerykańskiej edycji programu "Masterchef Junior" rozpoczęły się pod koniec kwietnia. Do współpracy zaproszona została aktorka, Monika Mrozowska, której jedną z największych pasji jest właśnie gotowanie. Nie dość, że sama gotuje, to swoje doświadczenie i radość z gotowania przekazuje dzieciom, które często towarzyszą jej w kuchni. Jak podkreśla sama Monika, przygotowując potrawy wspólnie z dziećmi, można nie tylko świetnie się bawić, ale także budować w nich świadomość zdrowego żywienia. Może to być także wspaniała okazja do wspólnego spędzania czasu oraz zacieśniania więzi rodzinnych.

- Bardzo się cieszę, że będę mogła wziąć udział w akcji promującej program "Masterchef Junior". To dobra okazja do tego, by pokazać, że obok tańca, rysowania, czy gry na instrumencie, również gotowanie może być wielką dziecięcą pasją. Obserwując moje córki, mogę śmiało powiedzieć, że kuchnia to świetne miejsce do eksperymentowania, zabawy i wspólnego spędzania czasu z rodziną - podkreśla Monika.

"Monika znana jest z propagowania wspólnego gotowania jako sposobu na jakościowe spędzanie czasu z dziećmi. Zdecydowaliśmy się na współpracę z nią przede wszystkim ze względu na jej ogromną pasję do kulinariów, którą stara się zaszczepić także swoim córkom. Wpisuje się to znakomicie w koncept naszej flagowej premiery TLC, w której to dzieci okazują się wirtuozami smaku" - podkreśla Bartłomiej Główczyński, Channel Director Lifestyle w Discovery Networks.

Od 10 maja na kanale TLC emitowany będzie pierwszy spot zapowiadający premierę programu "Masterchef Junior". Kreacja z udziałem Moniki nawiązywać będzie do zbliżającego się Dnia Matki. Premiera programu "Masterchef Junior" 26 maja, o godzinie 20:00, na kanale TLC.

d30aeu2

Podziel się opinią

Share
d30aeu2
d30aeu2