Monika Mrozowska o swojej rodzinie: "W domu powinny być osoby, które się kochają"

Monika Mrozowska opowiedziała o relacjach z ojcami swoich dzieci
Monika Mrozowska opowiedziała o relacjach z ojcami swoich dzieci
Źródło zdjęć: © AKPA
Karolina Stankiewicz

24.05.2021 20:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktorka ma czwórkę dzieci z różnymi mężczyznami. Opowiedziała, jak wygląda życie w jej rodzinie.

Monika Mrozowska jest mamą czwórki dzieci. Najmłodszy syn Lucjan przyszedł na świat kilka miesięcy temu. Jej dzieci mają różnych ojców. Nie wszystkim się to podoba i aktorka spotykała się z tego powodu z hejtem. Teraz udzieliła wywiadu "Gali", w którym opowiedziała o swojej patchworkowej rodzinie.

"Doszłam do wniosku, że hipokryzją byłoby życie w fasadowym związku. Dzieci by to od razu wyczuły. Dla mnie założenie: 'Bądźmy razem dla dobra syna lub córki', krzywdzi dziecko, które uczy się patologicznych wzorców. W domu powinny być osoby, które się kochają. Jeżeli ludzie się nienawidzą i z sobą nie rozmawiają, lepiej, by dziecko wychowywał samotny tata albo mama"- powiedziała.

Mrozowska zdradziła też, jak wyglądają relacje jej byłych partnerów z dziećmi: "Dzieci cudownie czują się z ojcami, spędzają z nimi wartościowy czas. Nigdy nie mówią: 'Jadę na weekend do taty', tylko podkreślają, że jadą do swojego drugiego domu. [...] Uważam, że kobiety, które dobremu ojcu ograniczają kontakt z synem lub córką, zachowują się perfidnie".

Monika Mrozowska przez wiele lat była w związku z Maciejem Szaciłło. Uchodzili za parę idealną. Doczekali się dwóch córek: Karoliny (ur. w lipcu 2003 r.) i Jagody (ur. 14 maja 2010 r.). Oprócz tego Mrozowska ma jeszcze dwóch synów z kolejnych związków: Józefa (ur. w sierpniu 2014 r.) oraz Lucjana (ur. w styczniu 2021 r.).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (49)
Zobacz także