Monika Miller przeszła gehennę. Była bita i poniżana. "Pluli na mnie"

Monika Miller o swojej przeszłości
Monika Miller o swojej przeszłości
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | KAPIF.pl

12.01.2024 07:55, aktual.: 12.01.2024 08:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wnuczka byłego premiera, Leszka Millera, bierze udział w reality show "Królowa przetrwania". W czwartym odcinku programu w rozmowie z Eweloną bardzo się otworzyła. Monika wspomniała nie tylko o ojcu, który popełnił samobójstwo, ale również o tym, że była ofiarą przemocy w szkole.

Miller przeżyła ogromną tragedię. W sierpniu 2018 r. straciła ojca. Kiedy dowiedziała się, że popełnił samobójstwo, była na trzecim roku studiów i kończyła pisanie pracy licencjackiej. Informacja o śmierci Leszka Millera Juniora napłynęła do niej, gdy wraz z dziadkami przebywała na wakacjach w Grecji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nie był to jedyny dramat, który w tamtym czasie spadł na młodą kobietę. Otrzymywała liczne pogróżki. Ludzie życzyli jej najgorszego.

- Za każdym razem, gdy w moim życiu działo się coś ważnego, to robiłam tatuaż, np. tu mam cherubinka z datą urodzin i śmierci mojego taty. Mój tata pięć lat temu się powiesił. Miał 48 lat. Byłam w strasznej depresji. Wiesz, jaki był hejt? Pisali do mnie, że "to przez ciebie się zabił, powinnaś być następna", "zamiast niego to ty powinnaś być". To był koszmar, ale ogólnie w Polsce widzę, że bardzo modny jest hejt - powiedziała Miller w programie "Królowa przetrwania".

Monika odważyła się przed kamerami na jeszcze jedno, szczere wyznanie. Opowiedziała o czasach szkolnych, które nie były dla niej łatwe. Wszystko z powodu nękania.

- Mój dziadek był premierem, w szkole się na mnie wyżywali, rzucali we mnie kamieniami, chłopcy mnie kładli na ziemię, przyciskali i pluli na mnie. Nauczyciele się na mnie wyżywali strasznie. Już od 11 lat chodzę na terapię i gdyby nie terapia, nie wiem, co by było. [...] Jestem bardzo pracowitą osobą, nauczył mnie tego dziadek, który jest pracoholikiem. Gdy miał czas, to zajmował się mną najlepiej, jak umiał. I to było coś takiego, że ta miłość była rzadka, ale jak już była, to była w wielkiej dawce - powiedziała Monika Miller.

GDZIE SZUKAĆ POMOCY?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01. Listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz też TUTAJ.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o serialu "Detektyw: Kraina nocy", przyznajemy, na jakie filmy i seriale czekamy najbardziej w 2024 roku i doradzamy, które nadrobić z poprzedniego. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (99)
Zobacz także