Trwa ładowanie...

Monika Miller cierpiała na zaburzenia odżywiania

Monika Miller zaskoczyła widzów programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" szczerym wyznaniem. Zmagała się z zaburzeniami odżywiania.

Monika Miller cierpiała na zaburzenia odżywianiaŹródło: ONS.pl
d1vo9dn
d1vo9dn

Monika Miller próbuje swoich sił w tanecznym show Polsatu. Jej partnerem jest Jan Kliment. W ostatnim odcinku zatańczyli tango, które obfitowało we wpadki. Mimo to występ został doceniony przez jury i samego Leszka Millera.

W zapowiedzi występu tancerz przyznał, że jest zdumiony sprawnością fizyczną swojej partnerki. "Jestem zaskoczony, że ma taki dar" - skomentował na widok Moniki Miller chodzącej na rękach.

Zobacz też: Wiktoria Wolańska: "Cały czas zmagamy się ze strachem o siebie i bliskich"

Dziewczyna przyznała, że nie zawsze była w tak dobrej formie. Jeszcze kilka lat temu zupełnie o siebie nie dbała. Przez niezdrowe odżywianie i brak aktywności fizycznej ważyła prawie 80 kg.

d1vo9dn

Źle czuła się w tym stanie i zamiast znaleźć racjonalne wyjście, zaczęła się głodzić. Z wyrzutami sumienia po sytym posiłku "radziła sobie" wymiotami. Twierdzi, że popadła zarówno w anoreksję, jak i bulimię.

Początkująca wokalistka na szczęście ten etap ma już za sobą. Uratował ją sport. Do dziś z chęcią odwiedza siłownię.

"Jak się przejdzie przez coś takiego, to jest lekcja na całe życie" - powiedziała w programie. Monika Miller twierdzi, że tak ciężkie przeżycia ukształtowały jej charakter. Bez nich nie poradziłaby sobie w wielu trudnych sytuacjach.

d1vo9dn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vo9dn