Trwa ładowanie...
d4jy7rt

Monika Kozakiewicz zmieniła fryzurę. Nie przypomina siebie samej

Monika Kozakiewicz dała nam się poznać jako drobna, długowłosa blondynka o uroczej buzi. I choć sam jej zawód wskazuje na eksperymentowanie z wyglądem, nie spodziewaliśmy się zobaczyć ją w tak drastycznie innej fryzurze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Kozakiewicz z "Love Island" eksperymentuje ze swoim wizerunkiem.
Monika Kozakiewicz z "Love Island" eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. (Materiały prasowe)
d4jy7rt

Do programu "Love Island" przyszła jako drobna, długowłosa blondynka. Wyglądała tak uroczo i niewinnie, że internauci twierdzili nawet, że wygląda jak aniołek. Rzeczywiście, jej młodzieńczy wygląd był zaskakujący. To właśnie taka Monika podbijała serca mężczyzn w willi i w takiej Monice zakochał się Paweł. Również do takiej Moniki przyzwyczaili się fani. Kozakiewicz jest jednak wizażystką i dziwnym by było, gdyby nie próbowała eksperymentować także ze swoim wyglądem.

Monika Kozakiewicz już kiedyś pokazała się fanom na Instagramie w różowych włosach. Teraz zaskoczyła ich nawet bardziej - chłodny, szary odcień i krótkie włosy to nie jest coś, czego byśmy się po nie spodziewali. Gwiazda "Love Island" wygląda teraz jak zupełnie inna osoba - zdecydowanie dojrzalsza kobieta. Fani od razu to dostrzegli, lecz ich opinie są mocno podzielone. Jedni twierdzą, że do twarzy jej w nowej fryzurze, inni zaś, że lepiej, by wróciła do "normalnego" wyglądu. Na pocieszenie dla tych drugich trzeba dodać, że wspomniane już różowe włosy okazały się jedynie peruką.

Myślicie, że tym razem to też tylko chwilowa przemiana?

d4jy7rt

Podziel się opinią

Share

d4jy7rt

d4jy7rt