Trwa ładowanie...

Monika Jarosińska na dobre wraca do seriali. W czym zagra?

Jeszcze kilka miesięcy temu nie było pewne, czy Jarosińska będzie jeszcze mogła grać. W marcu przyznała, że przeszła operację mózgu - wykryto u niej tętniaka. Operacja się powiodła, a aktorka skupiła się na rehabilitacji i powrocie do zdrowia. Okazuje się, że nie zamierza rezygnować z pracy.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Monika Jarosińska na dobre wraca do seriali. W czym zagra?Źródło: ONS.pl
d49osnf

- Jestem szczęśliwa. Wszystko się udało! Tykająca bomba została zatrzymana. Przed zabiegiem byłam bardzo zdenerwowana, rozkojarzona, często płakałam. Lekarz wręczył mi dokumenty, które musiałam podpisać. Konsekwencje mogły być różne. W najgorszym wypadku mogłam umrzeć. Zabieg był skomplikowany i trwał dłużej, niż powinien. Zamiast półtorej godziny aż trzy - mówiła w rozmowie z "Super Expressem".

Chwile grozy już za nią. Monika Jarosińska, która ostatnio sporo czasu spędza na Malcie, coraz częściej bywa w Polsce. Niedawno mówiła też o tym, że będzie nagrywać płytę w Londynie. Jej wizyty w ojczyźnie są związane z nowymi obowiązkami zawodowymi.

43-letnia aktorka gra w serialu Telewizji Polskiej "Dziewczyny ze Lwowa". W pierwszym sezonie miała epizod, w drugim jej rola została bardziej rozbudowana. Możliwe, że Jarosińską będzie można zobaczyć w niemal każdym odcinku produkcji - premiera już we wrześniu. Monika jest szczęśliwa - nowa praca bardzo ją pochłonęła.

d49osnf

- Gram Matyldę, żonę gangstera, ale tak naprawdę to ona gra pierwsze skrzypce w tym małżeństwie. Jest szalona, komediowa i absolutnie niebanalna - wyznała aktorka w rozmowie z "Super Expressem".

Jedna z aktorek miała nadzieję na kontynuację produkcji TVP.

O czym opowiada serial? Na stronie TVP można znaleźć krótki opis: "Główne bohaterki serialu to Uliana, młoda absolwentka konserwatorium we Lwowie, która po rozwodzie zostaje z dzieckiem bez środków do życia i szans na pracę; Polina, która utopiła wszystko, co miała, w agencji modelek, która właśnie zbankrutowała; Olyia, prosta dziewczyna nieprzytomnie zakochana w Igorze wykorzystującym do granic ją i jej miłość i Swietłana matka dwójki dzieci, poszukująca dla nich i dla siebie stabilizacji, opartej na ramieniu odpowiedniego mężczyzny. Pozbawione środków do życia i szans na pracę na Ukrainie, podejmują desperacką decyzję, aby ruszyć za chlebem do Polski".

Oglądaliście pierwszy sezon? Czekacie na kolejny?

d49osnf

Tutaj znajdziesz aktualny program tv!
Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Dziewczyny ze Lwowa Materiały prasowe
Dziewczyny ze Lwowa Źródło: Materiały prasowe
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d49osnf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49osnf
d49osnf