WP

Monika Goździalska motywuje do działania. Selfie z dzióbkiem to już przeszłość

Kiedyś na jej Instagramie rządziły selfie z dzióbkiem i zdjęcia z pieskiem. Dziś celebrytka częściej niż twarz pokazuje mięśnie brzucha.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Goździalska
Monika Goździalska (Instagram.com)
WP

Jakiś czas temu Monika Goździalska, modelka i uczestniczka takich programów jak "Big Brother" czy "Masterchef", wyznała w mediach społecznościowych, że postanowiła zmienić swoje życie. Celebrytka zadbała o ciało i systematycznie chwali się efektami na Instagramie. Trzeba przyznać, że ma co pokazać.

- Nie chciałam siebie więcej okłamywać, że jest świetnie. Dodatkowo po złamanej nodze moje ciało po roku nicnierobienia zaczęło wyglądać dziwnie. Mam 38 lat, więc równia pochyła leci bardzo szybko – wyznała Goździalska. - Nie jest takie proste podjąć wyzwanie, że zmieniam swoje życie od dzisiaj, że będę trenować 4 razy w tygodniu z trenerem, dostosuję się do diety i będzie super. Trzeba zmienić myślenie, całe swoje życie, dostosować wszystko do planu zajęć dzieci, pracy.

WP

W jej przypadku samozaparcie i ciężka praca przynoszą oszałamiające efekty.

- Mam cel, cudowną trener i idę dalej. Każda z nas może tam iść - i każdej starczy sił, jeśli uwierzy w siebie i będzie miała wsparcie – mówiła Monika.

Jak podobają wam się zdjęcia celebrytki? Dwa lata temu jej sylwetka prezentowała się zupełnie inaczej.

WP

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP