Trwa ładowanie...
d2v286v

Monika Goździalska ma parcie na szkło. Nowa gwiazda TVP zdobyła się na szczere wyznanie

Finalistka "MasterChefa" niedawno z impetem wróciła na wizję. Od kilku tygodni w porannym paśmie "Dzień Dobry Polsko" Monika Goździalska prowadzi cykl "Kulinarny zawrót głowy". Pokazuje w nim, jak przygotować proste, zdrowe i tanie posiłki dla całej rodziny. Program zyskuje coraz więcej zwolenników, a jego autorka szykuje kolejne niespodzianki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Goździalska
Monika Goździalska (ONS.pl)
d2v286v

Aktualnie Goździalska pracuje nad kolejnymi projektami telewizyjnymi, wydaje książkę ze swoimi przepisami oraz przymierza się do otwarcia autorskiej restauracji w Katowicach. Ma się ona mieścić w jednej z odrestaurowanych kamienic w centrum miasta.

- Mam parcie na szkło i wcale się tego nie wstydzę. Jestem kucharą, dobrą kucharą, więc chętnie podzielę się swoją wiedzą na ten temat z szeroką publicznością, zarówno telewizyjną, czytelnikami jak i gośćmi mojej restauracji. Nie jestem "panienką z okienka", ciężko pracuję na swoje sukcesy, a z tym, że w naszym kraju niektórych będzie to drażniło, jestem pogodzona. Mam plany zawodowe na najbliższe dwa lata, ułożone, zaplanowane, krok po kroku. Jestem teraz w szczytowej formie zawodowej, choć ostatnie lata nie były dla mnie łaskawe, zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Teraz jest dobrze, pracowicie – tak jak lubię - powiedziała Goździalska.

Materiały prasowe

Nowa gwiazda TVP przygodę z mediami zaczęła od udziału w programie "MasterChef" na antenie TVN. Następnie wielokrotnie prezentowała swoje pomysły i umiejętności kulinarne w "Dzień Dobry TVN". Monika Goździalska tworzyła też media od innej strony, bo przez kilka lat była prezesem wydawnictwa Extra Media, a ostatnio dyrektorem zarządzającym TOTV.

d2v286v
Materiały prasowe
East News

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2v286v

Podziel się opinią

Share

d2v286v

d2v286v