ycipk-58yc01

Monika Goździalska ma parcie na szkło. Nowa gwiazda TVP zdobyła się na szczere wyznanie

Finalistka "MasterChefa" niedawno z impetem wróciła na wizję. Od kilku tygodni w porannym paśmie "Dzień Dobry Polsko" Monika Goździalska prowadzi cykl "Kulinarny zawrót głowy". Pokazuje w nim, jak przygotować proste, zdrowe i tanie posiłki dla całej rodziny. Program zyskuje coraz więcej zwolenników, a jego autorka szykuje kolejne niespodzianki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Goździalska
Monika Goździalska (ONS.pl)
ycipk-58yc01

Aktualnie Goździalska pracuje nad kolejnymi projektami telewizyjnymi, wydaje książkę ze swoimi przepisami oraz przymierza się do otwarcia autorskiej restauracji w Katowicach. Ma się ona mieścić w jednej z odrestaurowanych kamienic w centrum miasta.

- Mam parcie na szkło i wcale się tego nie wstydzę. Jestem kucharą, dobrą kucharą, więc chętnie podzielę się swoją wiedzą na ten temat z szeroką publicznością, zarówno telewizyjną, czytelnikami jak i gośćmi mojej restauracji. Nie jestem "panienką z okienka", ciężko pracuję na swoje sukcesy, a z tym, że w naszym kraju niektórych będzie to drażniło, jestem pogodzona. Mam plany zawodowe na najbliższe dwa lata, ułożone, zaplanowane, krok po kroku. Jestem teraz w szczytowej formie zawodowej, choć ostatnie lata nie były dla mnie łaskawe, zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Teraz jest dobrze, pracowicie – tak jak lubię - powiedziała Goździalska.

Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-58yc01

Nowa gwiazda TVP przygodę z mediami zaczęła od udziału w programie "MasterChef" na antenie TVN. Następnie wielokrotnie prezentowała swoje pomysły i umiejętności kulinarne w "Dzień Dobry TVN". Monika Goździalska tworzyła też media od innej strony, bo przez kilka lat była prezesem wydawnictwa Extra Media, a ostatnio dyrektorem zarządzającym TOTV.

Materiały prasowe
Podziel się
East News
Podziel się

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

ycipk-58yc01

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

ycipk-58yc01
ycipk-58yc01
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-58yc01