'Moment prawdy' znów na antenie

'Moment prawdy' znów na antenie
Źródło zdjęć: © Polsat

23.02.2010 14:16, aktual.: 25.11.2013 10:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już 25 lutego Telewizja POLSAT rusza z dwoma pozycjami z nowej wiosennej ramówki. Jako pierwsze pojawią się na antenie: nowy serial obyczajowy „Hotel 52” oraz kolejny sezon „Momentu prawdy”.

„Hotel 52” będziemy mogli oglądać od 25 lutego, w każdy czwartek, o godz. 21.00. Drugi sezon „Momentu prawdy” zobaczymy również w czwartki, począwszy od 25 lutego, o godz. 22.00.

„Hotel 52” to nowy serial obyczajowy stworzony na podstawie oryginalnego polskiego scenariusza. Choć jego akcja odbywa się w luksusowym, stołecznym hotelu, problemy, z którymi borykają się bohaterowie, mogą dotyczyć każdego, bez względu na miejsce zamieszkania i stan konta. Role główne w serialu grają: Magdalena Cielecka, Laura Samojłowicz, Rafał Królikowski i Krzysztof Kwiatkowski.

W serialu poznamy perypetie życiowe personelu i gości hotelowych, z których niemal każdy skrywa tajemnicę lub zagadkę. Skomplikowane relacje uczuciowe połączą czwórkę głównych bohaterów. Natalia (Laura Samojłowicz) jest dwudziestokilkulatką z artystycznymi ambicjami, która po nagłej śmierci ojca odziedziczyła hotel i znalazła się w zupełnie nowej, niezwykle trudnej dla siebie sytuacji. Iwona (Magdalena Cielecka) to główny menedżer hotelu. W ciągu ostatnich lat była kochanką ojca Natalii – z tego powodu między obiema kobietami dochodzi do poważnych napięć. Paniom sekundują mężczyźni: Natalię wspiera Artur Górski (Krzysztof Kwiatkowski), były student prawa, który marzenia o adwokackiej todze na razie musiał zamienić na pracę w hotelowej recepcji, oraz Michał Chorwat (Rafał Królikowski), dawny narzeczony Iwony, zatrudniony przez nią w hotelu na stanowisku konsjerża.

W rolach obsługi hotelowej zobaczymy, m.in. Marzenę Trybałę, Lucynę Malec, Magdalenę Stużyńską, Magdalenę Kumorek. Przez „Hotel 52” przewinie się plejada znanych aktorów, m.in. Beata Ścibakówna, Lesław Żurek, Ewa Telega, Anna Samusionek, Małgorzata Zajączkowska, Leszek Teleszyński, Tomasz Dedek, Mateusz Damięcki. Producentem „Hotelu 52” jest Akson Studio.

Z kolei „Moment prawdy”, czyli „The Moment Of Truth”, to przełomowy teleturniej i absolutny hit na rynku amerykańskim. Uczestnicy muszą odpowiadać na najtrudniejsze pytania dotyczące ich życia prywatnego, zawodowego, a nawet intymnego, a widzowie poznają ich najskrytsze tajemnice. Prawdomówność graczy sprawdza wariograf, natomiast stawką w grze są duże pieniądze. Program po raz kolejny poprowadzi Zygmunt Chajzer.

„Moment prawdy!” to show, w którym emocje sięgają zenitu. Każdy zawodnik odpowiada na najintymniejsze pytania w obecności rodziny i przyjaciół. Aby wygrać, należy odpowiadać zgodnie z prawdą. Zawodnik może w każdej chwili przerwać grę, wziąć swoją wygraną i zrezygnować z dalszego udziału w programie.

Jeżeli jednak zdecyduje się usłyszeć kolejne pytanie, musi na nie odpowiedzieć, ryzykując wszystkim, co do tej pory udało mu się wygrać.

Pierwsza seria „Momentu prawdy”, nadawana w Telewizji POLSAT wiosną 2009, odnotowała bardzo dobre wyniki oglądalności. Program poprawił udziały w rynku swojego pasma aż o 26 procent. 7 maja 2009r. uzyskał najlepszy wynik w sezonie, tj. 24,1 proc. udziału w rynku w grupie komercyjnej widzów w wieku 16-49 lat. W czasie emisji pierwszej edycji „Momentu prawdy” od godziny 21.00 Telewizja POLSAT była liderem stacji telewizyjnych w grupie komercyjnej widzów w wieku 16-49 lat.

„The Moment Of Truth” poza USA nadawany był dotąd m.in. w Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Danii, Niemczech, Chorwacji, Estonii, Wielkiej Brytanii, Australii, Szwecji, Włoszech i Izraelu. W amerykańskiej stacji FOX niektóre odcinki programu oglądało nawet 23 miliony widzów. Format zakupiły stacje telewizyjne w ponad 50 krajach na całym świecie.

Producentem polskiej wersji programu jest Grupa ATM.

Zobacz także:

[

Najwięksi przegrani w polskiej telewizji ]( http://teleshow.pl/gid,12000452,img,12000523,kat,1024835,title,Najwieksi-przegrani-w-polskiej-telewizji,galeria.html )
[

Gardias i Prokop dogadują się bez słów ]( http://teleshow.pl/gid,12004762,img,12004889,kat,1024835,title,Zimowe-figle-Gardias-i-Prokopa,galeria.html )
[

Czy Doda okaże szacunek Irenie Santor? ]( http://teleshow.pl/gid,12004681,img,12004734,kat,1024835,title,Doda-szykuje-kolejny-telewizyjny-skandal,galeria.html )
[

Była Mroczka wraca do ‘Tańca z gwiazdami’! ]( http://danceflowing.pl/kat,99254,title,Byla-Mroczka-wraca-do-Tanca-z-gwiazdami,wid,11904531,wiadomosc.html?ticaid=59b1e )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także