Trwa ładowanie...

"Moda na sukces": telewizyjny hit znów będzie można oglądać w Polsce!

Share
"Moda na sukces": telewizyjny hit znów będzie można oglądać w Polsce!
Źródło: mat. promocyjne
d2x2ss4

"Moda na sukces" przeszła już do historii jako jeden z najdłużej realizowanych seriali w amerykańskiej telewizji. Kultowa seria zadebiutowała w USA 23 marca 1987 roku. Z kolei premiera w naszym kraju miała miejsce 5 września 1994 roku. Polscy fani poznają więc losy Forresterów z dużym opóźnieniem, które ostatnio zwiększyło się jeszcze bardziej. A wszystko przez zakończenie emisji hitu na antenie TVP1. Produkcja zniknęła z ekranów, na szczęście nie na długo. Poznajcie szczegóły!

Ostatni odcinek serialu publiczność mogła obejrzeć 9 grudnia. Choć widzowie zostali wcześniej poinformowani o planach wstrzymania emisji serii, wciąż nie mogli pogodzić się i zrozumieć decyzji władz Telewizji Polskiej. Uspokajano wówczas fanów, że nie wszystko jeszcze stracone, a hit być może pojawi się na antenie innej stacji.

- Mamy kilka ofert dotyczących emisji "Mody na sukces" w Polsce i jesteśmy obecnie w trakcie oceny tego, która z nich będzie najlepsza w dłuższej perspektywie. Oferty te obejmują wszystkie środki rozpowszechniania serialu na terytorium kraju. Planujemy, że fani w Polsce serial będą mogli ponownie oglądać na początku 2015 roku - zdradziła w grudniu osoba z produkcji serialu w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

d2x2ss4

Słowa dotrzymano i już od 1 kwietnia w Polsce znów zagości rodzina Forresterów. Player.pl udostępniać będzie premierowe odcinki amerykańskiej opery mydlanej. Na platformie wideo na żądanie będzie można bezpłatnie oglądać hit od 6048. epizodu, czyli kolejnego po ostatnim odcinku pokazanym przez telewizyjną Jedynkę.

Podobno o możliwość emisji "Mody na sukces" starały się stacje TVN7, TV Puls i TV4. We wszystkich przypadkach negocjacje zakończyły się fiaskiem. Na razie serial dostępny będzie tylko w internecie.

d2x2ss4

Podziel się opinią

Share
d2x2ss4
d2x2ss4