Trwa ładowanie...

"Moda na sukces": serial wraca na ekrany. Gdzie go oglądać?

"Moda na sukces" wraca do polskiej telewizji. Kolejne perypetie rodziny Forresterów będą emitowane nie jak dotąd przez TVP, ale przez zupełnie nową stację.

Share
"Moda na sukces": serial wraca na ekrany. Gdzie go oglądać?
Źródło: kadr z serialu
d1n7415

Jak poinformował portal wirtualnemedia.pl, dalszy ciąg „Mody na sukces” będzie można oglądać w Nowa TV. Stacja rozpocznie emisję od 6048 odcinka, czyli od momentu, w którym z telenoweli zrezygnowała TVP. Przypomnijmy, że telewizja publiczna przerwała nadawanie serialu po 20 latach (w Polsce zadebiutował w latach 90., ale stacja CBS produkuje go i nadaje w Stanach Zjednoczonych od 1987 roku), w 2014 roku, decyzję tłumacząc wyraźnym spadkiem oglądalności (w 2009 roku oglądało go 2,5 miliona widzów, w 2014 już pół miliona).

Kontynuacją emisji „Mody na sukces” zainteresowały się za to inne stacje. Kilka odcinków wyemitował nawet serwis player.pl, ale nie wiadomo jak serial przyjął się wśród internautów, gdyż nadawca nie podał wyników oglądalności. Rozmowy na temat nadawania nowych odcinków w telewizji natomiast były prowadzone ze stacjami TVN7 i TV4, ale nie doszło do ich finalizacji.

Ostatecznie „Moda na sukces” znajdzie się na antenie Nowa TV. Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o 19.30. Nowa TV wystartuje na ósmym multipleksie telewizji naziemnej 9 listopada.

d1n7415

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1n7415
d1n7415