Trwa ładowanie...

Mocny wpis Kingi Rusin. "Czy to w końcu zatrzyma niepohamowany apetyt Szyszki?"

Dziennikarka poruszona zniszczeniami, jakich dokonały weekendowe nawałnice na północy kraju, umieściła wpis, w którym komentuje poczynania ministra środowiska.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Mocny wpis Kingi Rusin. "Czy to w końcu zatrzyma niepohamowany apetyt Szyszki?"Źródło: Facebook.com
d45kf3v
d45kf3v

W piątek przez północne województwa przetoczyła się burza, zginęło 6 osób, ponad 50 trafiło do szpitala. Wielu ludzi straciło dach nad głową i swój dobytek. Także straty, jakie poniosły Lasy Państwowe, są olbrzymie. Zniszczone są całe połacie lasów, ich odrodzenie zajmie minimum 4 lata.

Kinga Rusin poruszona ogromem tych strat umieściła na Facebooku poruszający wpis, w którym nawiązuje do ministra Szyszki, który forsuje wycinkę Puszczy Białowieskiej.

Natura pomogła Szyszce pozyskać, tanim kosztem 10 MILIONÓW METRÓW SZEŚCIENNYCH DRZEWA. (...) Czy to w końcu zatrzyma niepohamowany apetyt Szyszki na wycinkę bezcennych fragmentów naturalnych lasów i polskich puszcz? Czy uzna, * że kabza jest w końcu wystarczająco napchana?*. Czy też Szyszko będzie jeszcze gorszy od tornada i cyklonu? Jak myślicie?

W komentarzach fani Kingi ostrzegają ją, że jej niechęć do aktualnie rządzącej partii może ją zgubić. Przeczytajcie tutaj cały wpis:

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d45kf3v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45kf3v