RozrywkaMłynarska rzadziej w "Świat się kręci"? TVP komentuje

Młynarska rzadziej w "Świat się kręci"? TVP komentuje

Młynarska rzadziej w "Świat się kręci"? TVP komentuje
Źródło zdjęć: © AKPA

15.04.2016 11:36, aktual.: 15.04.2016 12:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agata Młynarska, dotychczasowa prowadząca "Świat się kręci", będzie coraz rzadziej pojawiać się w swoim programie. O decyzji prezenterka poinformowała na Facebooku.

- Jeśli macie ochotę na oglądanie programu "Świat się kręci" z udziałem mojej skromnej osoby jako jego gospodyni i współautorki, to w tym miesiącu zapraszam jeszcze jutro - 13-go (mam nadzieję, że nie będzie pechowo), 20-go i 28-go. W pozostałe dni Świat kręci się beze mnie, jak zawsze o 18.30 w TVP1. Do zobaczenia... mniam, mniam, mniam... (jak mówił Telesfor w "Porze na Telesfora") - napisała (zachowano oryginalną pisownię).

Pod postem zawrzało. Internauci nie kryli swojego oburzenia i rozżalenia, że Młynarska będzie pojawiać się w programie tak rzadko. Pozostałe cztery dyżury w kwietniu będą podzielone pomiędzy Annę Popek i Artura Orzecha. Popek będzie w najbliższych tygodniach częściej prowadzić "Świat się kręci", bo w roli gospodyni magazynu zadebiutowała dopiero we wtorek, 12 kwietnia.

- Agata Młynarska, Anna Popek i Artur Orzech mają w kwietniu po siedem prowadzeń. Każdy z prowadzących wiele wnosi do programu. Wszyscy są lubiani przez widzów. Dlatego każda z gwiazd jest równie ważna dla programu i prowadzi tyle samo odcinków w miesiącu, co pozostali - zapewnia Aleksandra Gieros-Brzezińska, rzecznik prasowa TVP.

Przypomnijmy, że najpierw, od września 2013 roku, Młynarska prowadziła program sama. Gdy w maju 2014 poszła na dłuższe zwolnienie lekarskie, gospodarzem audycji został Maciej Kurzajewski. We wrześniu 2015 jednak Kurzajewskiego zastąpił Artur Orzech, a "Świat się kręci" od tej pory na zmianę prowadziła dwójka prezenterów. Od kwietnia 2016, gdy do zespołu dołączyła Anna Popek, dyżury są dzielone pomiędzy trzy osoby.

Portal wirtualnemedia.pl informuje, że w czerwcu bieżącego roku kończy się kontrakt Młynarskiej jako gospodyni programu, a także umowa pomiędzy Telewizją Polską a firmą Rochstar na realizację "Świat się kręci". Nie wiadomo jeszcze, czy TVP ją przedłuży. Rzecznik stacji na razie nie komentuje sprawy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także