Trwa ładowanie...

Młynarska rzadziej w "Świat się kręci"? TVP komentuje

Share
Młynarska rzadziej w "Świat się kręci"? TVP komentuje
Źródło: AKPA
d30qm0n

Agata Młynarska, dotychczasowa prowadząca "Świat się kręci", będzie coraz rzadziej pojawiać się w swoim programie. O decyzji prezenterka poinformowała na Facebooku.

- Jeśli macie ochotę na oglądanie programu "Świat się kręci" z udziałem mojej skromnej osoby jako jego gospodyni i współautorki, to w tym miesiącu zapraszam jeszcze jutro - 13-go (mam nadzieję, że nie będzie pechowo), 20-go i 28-go. W pozostałe dni Świat kręci się beze mnie, jak zawsze o 18.30 w TVP1. Do zobaczenia... mniam, mniam, mniam... (jak mówił Telesfor w "Porze na Telesfora") - napisała (zachowano oryginalną pisownię).

Pod postem zawrzało. Internauci nie kryli swojego oburzenia i rozżalenia, że Młynarska będzie pojawiać się w programie tak rzadko. Pozostałe cztery dyżury w kwietniu będą podzielone pomiędzy Annę Popek i Artura Orzecha. Popek będzie w najbliższych tygodniach częściej prowadzić "Świat się kręci", bo w roli gospodyni magazynu zadebiutowała dopiero we wtorek, 12 kwietnia.

d30qm0n

- Agata Młynarska, Anna Popek i Artur Orzech mają w kwietniu po siedem prowadzeń. Każdy z prowadzących wiele wnosi do programu. Wszyscy są lubiani przez widzów. Dlatego każda z gwiazd jest równie ważna dla programu i prowadzi tyle samo odcinków w miesiącu, co pozostali - zapewnia Aleksandra Gieros-Brzezińska, rzecznik prasowa TVP.

Przypomnijmy, że najpierw, od września 2013 roku, Młynarska prowadziła program sama. Gdy w maju 2014 poszła na dłuższe zwolnienie lekarskie, gospodarzem audycji został Maciej Kurzajewski. We wrześniu 2015 jednak Kurzajewskiego zastąpił Artur Orzech, a "Świat się kręci" od tej pory na zmianę prowadziła dwójka prezenterów. Od kwietnia 2016, gdy do zespołu dołączyła Anna Popek, dyżury są dzielone pomiędzy trzy osoby.

Portal wirtualnemedia.pl informuje, że w czerwcu bieżącego roku kończy się kontrakt Młynarskiej jako gospodyni programu, a także umowa pomiędzy Telewizją Polską a firmą Rochstar na realizację "Świat się kręci". Nie wiadomo jeszcze, czy TVP ją przedłuży. Rzecznik stacji na razie nie komentuje sprawy.

Zobacz także: Agata Młynarska o kulisach programu "Świat się kręci"

d30qm0n

Podziel się opinią

Share
d30qm0n
d30qm0n