WP

Młynarska ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Więcej już nie chce się rozwodzić

Dziennikarka miała za sobą burzliwe związki, ale w końcu udało jej się odnaleźć tego jedynego. Teraz ma zamiar dzielić się swoim doświadczeniem na wizji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Młynarska
Agata Młynarska (ONS.pl)
WP

Po tym gdy Agata Młynarska rozstała się z TVP, przeszła do TVN Style i uchodzi za jedną z największych gwiazd stacji. Wszyscy liczą, że jej nowy program "Eks-tra zmiana" stanie się dużym hitem. Dziennikarka będzie pomagać kobietom, które się rozwiodły. Jako osoba ze sporym doświadczeniem w tej kwestii (dwa nieudane małżeństwa), ma udzielać uczestniczkom cennych rad i wskazówek. Młynarska pojawiła się na konferencji ramówkowej, by promować swój nowy format. W rozmowie z jednym z dziennikarzy zdradziła, że jest ekspertką w kwestii rozwodów, ale trzecie małżeństwo z pewnością będzie tym ostatnim.

– Ja nie wiem, czy mam "doktorat", jeśli chodzi o rozwody, ale mam nadzieję, że nie uzyskam takiej specjalizacji, bo nie zamierzam się już więcej rozwodzić – zapewniała Agata w "Super Expressie".

WP

Co ciekawe Młynarska zawsze wykazywała się dobrymi manierami i nigdy nie krytykowała publicznie swoich byłych partnerów. O eks mężach stara się mówić ciepło, lub wcale. Dziennikarka bardzo miło wspomina swoje pierwsze małżeństwo z Leszkiem Kieniewiczem.

– Kiedy braliśmy ślub, byliśmy tak naprawdę dziećmi. Rozstaliśmy się po 10 latach całkiem dobrego małżeństwa w wielkiej zgodzie i szacunku. Do dziś utrzymujemy pozytywne kontakty. Mój obecny mąż przyjaźni się z Leszkiem, a swojego pierwszego teścia mam podpisanego w telefonie "tata" – dodała w rozmowie z tabloidem.

Okazuje się, że rozstanie w zgodzie jest możliwe. Myślicie, że Młynarskiej uda się tego nauczyć uczestniczki swojego programu?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP