Trwa ładowanie...

Młynarska ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Więcej już nie chce się rozwodzić

Dziennikarka miała za sobą burzliwe związki, ale w końcu udało jej się odnaleźć tego jedynego. Teraz ma zamiar dzielić się swoim doświadczeniem na wizji.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Młynarska ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Więcej już nie chce się rozwodzićŹródło: ONS.pl
d2uqioz
d2uqioz

Po tym gdy Agata Młynarska rozstała się z TVP, przeszła do TVN Style i uchodzi za jedną z największych gwiazd stacji. Wszyscy liczą, że jej nowy program "Eks-tra zmiana" stanie się dużym hitem. Dziennikarka będzie pomagać kobietom, które się rozwiodły. Jako osoba ze sporym doświadczeniem w tej kwestii (dwa nieudane małżeństwa), ma udzielać uczestniczkom cennych rad i wskazówek. Młynarska pojawiła się na konferencji ramówkowej, by promować swój nowy format. W rozmowie z jednym z dziennikarzy zdradziła, że jest ekspertką w kwestii rozwodów, ale trzecie małżeństwo z pewnością będzie tym ostatnim.

– Ja nie wiem, czy mam "doktorat", jeśli chodzi o rozwody, ale mam nadzieję, że nie uzyskam takiej specjalizacji, bo nie zamierzam się już więcej rozwodzić – zapewniała Agata w "Super Expressie".

d2uqioz

Co ciekawe Młynarska zawsze wykazywała się dobrymi manierami i nigdy nie krytykowała publicznie swoich byłych partnerów. O eks mężach stara się mówić ciepło, lub wcale. Dziennikarka bardzo miło wspomina swoje pierwsze małżeństwo z Leszkiem Kieniewiczem.

– Kiedy braliśmy ślub, byliśmy tak naprawdę dziećmi. Rozstaliśmy się po 10 latach całkiem dobrego małżeństwa w wielkiej zgodzie i szacunku. Do dziś utrzymujemy pozytywne kontakty. Mój obecny mąż przyjaźni się z Leszkiem, a swojego pierwszego teścia mam podpisanego w telefonie "tata" – dodała w rozmowie z tabloidem.

Okazuje się, że rozstanie w zgodzie jest możliwe. Myślicie, że Młynarskiej uda się tego nauczyć uczestniczki swojego programu?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2uqioz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uqioz