Trwa ładowanie...

Młynarska i Ibisz poprowadzą nowe show Polsatu

Share
Młynarska i Ibisz poprowadzą nowe show PolsatuŹródło: AKPA
d3i2xqa

Obok widowiska muzycznego „Tylko my dwoje” wiosną Polsat wprowadzi na antenę rozrywkowe talk-show „On & Ona”, które będzie nadawany w niedzielne popołudnia. Poprowadzą je Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz.

- W każdym odcinku występować będą trzy znane pary. W programie będziemy badać zgodność ich wiedzy o sobie – opowiada portalowi Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, dyrektora programowa Polsatu.

Gdy jedna osoba z pary będzie odpowiadać na pytanie dotyczące ich związku, druga w tym czasie zamknięta zostanie w specjalnej dźwiękoszczelnej kabinie. Po wyjściu będzie musiała odpowiedzieć na to samo pytanie. Jeśli odpowiedzi będą zgodne, uczestnicy otrzymają punkt.

- Najbardziej zgodna para odcinka wygra pieniądze, które przeznaczy na cele charytatywne – mówi dyrektor programowa Polsatu.

Program „On & Ona” przypominać w formule będzie audycję „Małżeństwo doskonałe”, którą Jerzy Fedorowicz prowadził na antenie TVP w latach 60. ubiegłego wieku. Show powstaje jednak na licencji kanadyjskiego programu „Mr. And Mrs”, od wielu lat emitowanego w Wielkiej Brytanii.

Za produkcję wykonawczą odpowiada ATM Grupa.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3i2xqa

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3i2xqa
d3i2xqa