RozrywkaMłodzi ludzie zdecydowali - "Must be the music" lepsze od "Tańca z gwiazdami"!

Młodzi ludzie zdecydowali - "Must be the music" lepsze od "Tańca z gwiazdami"!

Młodzi ludzie zdecydowali - "Must be the music" lepsze od "Tańca z gwiazdami"!
Źródło zdjęć: © Polsat/Studio69

06.09.2011 09:32, aktual.: 25.11.2013 12:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O tym, kto wygrał niedzielny pojedynek na telewizyjne show, zadecydowali młodzi widzowie. To właśnie oni podjęli decyzję, że w niedzielny wieczór bezapelacyjnie wybierają muzyczne show Polsatu, a nie emitowany w tym samym czasie "Taniec z gwiazdami".

Tym samym, średnia minutowa widownia niedzielnego premierowego odcinka drugiej serii "Must be the music" wyniosła ponad 3,5 miliona widzów. Oznacza to, że w grupie komercyjnej 16-49 show Polsatu wygrało udziałem 28.24 % SHR z „Tańcem z gwiazdami”, który osiągnął wynik na poziomie 25,32% SHR. Również w grupie 16-24 Polsat był absolutnym liderem wczoraj. Show Polsatu zdeklasowało konkurencję w tej grupie osiągając wynik 35,51% SHR, kiedy nadawany w tym samym czasie "Taniec z gwiazdami" uzyskał wynik na poziomie 19,56% SHR. W grupie 4+ Polsat zajął 2. miejsce - 22,63% SHR, TVN osiągnął wynik 27,53% SHR. Telewizja POLSAT w minioną niedzielę okazała się absolutnym liderem w grupie komercyjnej 16-49, uzyskując średnie dzienne udziały na poziomie 19,45%, w tyle zostawiając konkurencję: TVN
- 16,94%, TVP1 - 12,33% i TVP2 - 8,66%.

Po wakacyjnej przerwie już po raz drugi o sławę i pieniądze walczą najbardziej utalentowani muzycznie ludzie w Polsce. W jury niezmiennie czwórka jurorów: Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Wojtek Łozowski. Program prowadzą Maciek Rock i Paulina Sykut. W premierowym odcinku zobaczyliśmy m.in. fałszujący duet 17-letnich przyjaciółek, którymi zachwyciła się tylko Kora, byłego strongmana w roli bluesowego Elvisa Presley'a, rewelacyjne międzynarodowe trio, które pokazało bezbłędny popis beat boxu na iście mistrzowskim poziomie, czy
zaskakujący występ matki z córką, które wspólnie wykonały jeden z hitów Abby. Nie zabrakło również totalnych freaków - olbrzymim zaskoczeniem zarówno dla samych jurorów, jak i dla publiczności, był występ niezwykle oryginalnego zespołu Freex Family - szóstka muzyków przypominająca filmową rodzinę Adamsów poraziła wszystkich autorskim wykonaniem przeboju z dawnych lat - "Jak się masz, kochanie".

Must be the music” to muzyczne talent show, w którym już po raz drugi mamy okazję oglądać najbardziej utalentowanych muzycznie ludzi w Polsce. Na ośmiu precastingach w ośmiu miastach Polski, przez które przewinęło się kilka tys. ludzi, producenci wybrali 130 najlepszych. To właśnie oni wystąpią przed groźnym obliczem jury w pięciu castingowych odcinkach programu. Spośród wszystkich uczestników, którzy otrzymali na etapie castingowym 3 razy TAK i 4 razy TAK, do półfinałów decyzją jury zakwalifikuje się 32 uczestników. W półfinałach jurorzy nadal będą oceniać wykonawców, ale ostateczną decyzję, kto wystąpi w finale podejmą już widzowie w głosowaniu SMS-owym.
Uczestnicy staną się również popularni w Internecie, a to dzięki najpopularniejszemu na świecie portalowi społecznościowemu - Facebook, na którym będzie można obejrzeć wszystkie wykonywane w programie piosenki. Nagrodą główną dla zwycięzcy będzie 100 tys. złotych i występ na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2011.

Obraz
© (fot. Polsat/Studio69)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także