Trwa ładowanie...

"Mistrzowie Kabaretu" w Teatrze Capitol

Już 8 i 9 maja w Teatrze Capitol prawdziwa gratka dla wielbicieli dobrej zabawy i śmiechu. Najlepsi komicy w Polsce wystąpią na jednej scenie w programie "Mistrzowie Kabaretu". Osoby, którym nie udał się zobaczyć występów na żywo, będą mogły obejrzeć je w Telewizji WP.

"Mistrzowie Kabaretu" w Teatrze CapitolŹródło: Materiały prasowe
d36988u
d36988u

8 maja wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju i Jurki, dzień później 9 maja Kabaret Ani Mru-Mru i Halama. Gospodarzem obu wieczorów będzie Maciej Orłoś, którego na co dzień można oglądać w Telewizji WP, gdzie prowadzi #dziejesię o 16:50 oraz Infotekę o 18:30.

Co konkretnie w programie?
„Jerzyk dzisiaj nie pije” to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, w skład którego wchodzi znana m.in. z serialu „Złotopolscy” czy „Przyjaciółki” Magdalena Stużyńska. Spektakl jest typowym dla warszawskiej grupy zbiorem skeczy i piosenek, które tworzą panoramę współczesnej Polski i Polaków. Wśród nich znajdują się niewątpliwe hity jak „Palenie” – rozmowa dwóch właścicieli psów, która obiera nieoczekiwany obrót, „Odrabianie lekcji” – coś co przeżył każdy z nas jako dziecko lub rodzic oraz tytułowy „Jerzyk dzisiaj nie pije” – czyli co robić gdy na imieninach żona zabrania mężowi napić się z kumplami. Bywa inteligentnie, bez przerwy za to jest śmiesznie. Co więcej, spektakl jest na tyle kulturalny (jedno nieładne słowo na prawie dwie godziny programu), że można przyjść z dziećmi. Warto zobaczyć najnowszy spektakl KMN z jeszcze jednego powodu – jego twórcy nie będą w przyszłości ani młodsi ani chudsi niż teraz.

Z kolei Grzegorz Halama wraca na scenę po pięcioletniej prezerwie rewolucyjnym, bo taki ma styl, podejściem do kabaretu i stand-u’pu. To co zobaczymy na scenie w Teatrze Capitol w nagraniu dla Wirtualnej Polski to połowa półtoragodzinnego programu, w której Grzegorz opowiada o zmaganiu się z otyłością. Program jest bardzo osobisty, a ogromny dystans do samego siebie pozwala mu się śmiać z samego siebie, jednocześnie fundując widzowi wnikliwą wycieczkę do świata wewnętrznych przeżyć grubaska. We wstępie Grzegorz dowodzi, powołując się na autentyczne badania naukowe, iż cukier działa jak narkotyk. Badania co prawda przeprowadzono na szczurach, dając im do wyboru cukier lub kokainę. To, co nas odróżnia od szczurów to umiejętność spożywania obydwu substancji, lecz nawet szczury błagały by na weekend wpadał DJ Tiesto.

Bilety do nabycia pod linkiem.

d36988u

Wszystkich, którym nie uda się kupić biletów, zapraszamy przed telewizory.

"Mistrzowie Kabaretów" emisja premierowa w piątki o 20:00 w Telewizji WP.
• Premiera 1 odc. 26.05 godz. 20:00
• Premiera 2 odc. 02.06 godz. 20:00
• Premiera 3 odc. 09.06 godz. 20:00
• Premiera 4 odc. 16.06 godz. 20:00
• Premiera 5 odc. 23.06 godz. 20:00
• Premiera 6 odc. 30.06 godz. 20:00
• Premiera 7 odc. 07.07 godz. 20:00
• Premiera 8 odc. 14.07 godz. 20:00

Telewizję WP można oglądać w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. INEA: kanał 28. NETIA: kanał 29. Platforma nc+: kanał 170

Więcej dowiecie się z profilu programu na Facebooku.

d36988u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36988u