''Mission Impossible 4'' - wycieczka za kulisy i fragment ''Ghost Protocol'' [wideo]

''Mission Impossible 4'' - wycieczka za kulisy i fragment ''Ghost Protocol'' [wideo]

08.12.2011 09:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Święta Bożego Narodzenia za pasem, a to oznacza, że premiera największego filmowego prezentu tego roku zbliża się do nas coraz większymi krokami. Przekonajcie się sami, oglądając kolejny fragment i zakulisowe materiały z "Mission Impossible: Ghost Protocol".

Powracający z "Mission: Impossible III" techniczny geniusz Benji Dunn (Simon Pegg) tym razem będzie miał okazję sprawdzić się na "polu walki". Niezmiennie jednak zadziwi wszystkich swoimi umiejętnościami z zakresu najnowszych technologii komputerowych. Jak mówi o granej przez siebie postaci Pegg: „To facet, który zna się na wszystkim. Do tej pory spędzał czas głównie za biurkiem, więc będzie pewnym zaskoczeniem zobaczenie go w nowym otoczeniu”. Pegg dodatkowo wzbogacił tę postać o wyjątkową dawkę humoru i dowcipu, co może być pewną nowością w serii, której znakiem rozpoznawczym są toczące się w zawrotnym tempie sekwencje akcji.

*Simon Pegg opowiada o filmie i swojej postaci:*

I kolejny zabawny fragment z Benjim i Ethanem w rolach głównych:

Reżyser filmu, Brad Bird, stał za reżyserskim sterem takich nagradzanych Oscarami filmów jak „Ratatuj” i „Iniemamocni” oraz znakomicie przyjętego przez krytykę animowanego obrazu fabularnego z 1999 roku „Stalowy gigant” uhonorowanego nagrodą branży animacji filmowej - Annie.


Bird rozpoczął kręcenie swojego pierwszego filmu animowanego kiedy miał zaledwie 11 lat. Zakończył go trzy lata później. Tą produkcją zwrócił na siebie uwagę studio Walta Disney’a, z którym jakiś czas później rozpoczął współpracę.

A jak pracuje mu się na planie wysokobudżetowego kina akcji? Opowie o tym w materiale wideo, który prezentujemy poniżej:

Polska premiera filmu już 26 grudnia.

ZOBACZ TAKŻE:


**[

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )*
*
[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami-Oni-nie-maja-wstydu,galeria.html )*
*
[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także