Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Miss Polski 2016: finałowe zgrupowanie kandydatek do korony

Już 3 grudnia br., podczas uroczystej gali Miss Polski 2016 w Krynicy Zdrój, poznamy najpiękniejszą Polkę 2016. O koronę walczyć będą dwadzieścia cztery piękności, które do finału Miss Polski 2016 trafiły z eliminacji regionalnych odbywających się w całym kraju. W ramach przygotowań dziewczyny mają dwa zgrupowania. Pierwsze odbyło się latem w Nowym Sączu, gdzie nakręcone zostały ich wizytówki. Teraz ponownie spotkały się w Nowym Sączu na finałowym zgrupowaniu.

Share
Miss Polski 2016: finałowe zgrupowanie kandydatek do koronyŹródło: polsat
d2jb4ka

26 listopada br. kandydatki do tytułu Miss Polski ponownie spotkały się w malowniczym województwie małopolskim, by rozpocząć swoją ostatnią prostą do wielkiego finału! O królewskie powitanie wszystkich dziewczyn oraz obecnie panującej Miss Polski - Magdaleny Bieńkowskiej, zadbał Hotel Beskid, który zorganizował dla swoich gości wyjątkowo wystawny bal andrzejkowy. Zjawiskowe kreacje, błyski fleszy, czerwony dywan, wytworne posiłki i najpiękniejsze Polki. Tego wieczoru każda z finalistek zasługiwała na miano Miss Polski! To spotkanie, to nie tylko wróżby i zabawa, dla dziewczyn był to również moment, by po dłuższej przerwie, nacieszyć się sobą. Dotychczasowe zgrupowania pozwoliły, by między nimi narodziła się przyjacielska więź.

Obecnie panująca Miss Polski 2015 podzieliła się z kandydatkami swoim rocznym doświadczeniem. Zostawiła im cenne wskazówki, bo doskonale wie, że już następnego dnia bal będzie pięknym wspomnieniem, a ciężka praca o zwycięstwo - tymczasową codziennością. Następnego dnia, już o 7:00 rano, kandydatki do tytułu Miss Polski 2016 musiały być gotowe do wielogodzinnej pracy z kamerami pod okiem reżysera - Szymona Łosiewicza i na długie godziny treningów choreografii z Anną Bubnowską. A to dopiero początek pięknej przygody. W ramach nagrań dziewczyny były w uroczym sądeckim skansenie. Spotkały się również z Agnieszką Hyży, która podjęła wyzwanie upieczenia świątecznego sernika z finalistkami.

Jak kandydatki zaprezentują się na scenie i która z nich otrzyma koronę Miss Polski 2016? Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć relację z Miss Polski 2016.

polsat
Źródło: polsat
polsat
Źródło: polsat

Zobacz także: Izabella Krzan: jak Miss Polonia 2016 reaguje na krytykę?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2jb4ka

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jb4ka
d2jb4ka