Trwa ładowanie...

"Misja Afganistan": Sto intensywnych godzin na planie

Share
"Misja Afganistan": Sto intensywnych godzin na planie
Źródło: Kapif.pl
d2uagvo

[

]( http://www.fakt.pl )
Paweł Małaszyński sympatię żeńskiej części widowni zdobył dzięki roli w serialu *"Magda M.", gdzie zagrał przystojnego prawnika Piotra Korzeckiego. Występował też m.in. w serialach "Czas honoru"oraz w "Tajemnice Westerplatte".*

d2uagvo

Świetną kreacje stworzył w filmie „Skrzydlate świnie”, gdzie zagrał Oskara. Teraz aktor pracuje na planie nowego serialu „Misja Afganistan”, gdzie gra porucznika Pawła Konaszewskiego. Jego bohater dowodzi plutonem, który wyjeżdża na misję do Afganistanu.

– Na planie spędziliśmy ponad sto intensywnych godzin – opowiadał niedawno Paweł Małaszyński. I dodał:

– Niskie temperatury, ściśle wypełniony harmonogram każdego dnia i praca z użyciem profesjonalnego sprzętu wojskowego były emocjonującym, lecz niełatwym doświadczeniem. Wszyscy włożyliśmy wiele wysiłku, aby nasza gra w jak najbardziej realistyczny i wiarygodny sposób oddawała sytuację, w której znaleźli się bohaterowie serialu.

Tę produkcję zobaczymy dopiero za kilka miesięcy, a na razie Pawła Małaszyńskiego możemy podziwiać w powtórkach „Magdy M.”

d2uagvo

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Nowa odsłona "Pytania na śniadanie"

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d2uagvo

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d2uagvo

Podziel się opinią

Share
d2uagvo
d2uagvo