Trwa ładowanie...
d3k9jyw

Mirosław Zbrojewicz w specjalnej reklamie "Opowieści z San Francisco" Netfliksa. Zaprasza na Paradę Równości

Z okazji premiery serialu "Opowieści z San Francisco" Netflix postanowił stworzyć specjalną reklamę. Zaproszono do niej Mirosława Zbrojewicza. Spot jest elementem kampanii wspierającej osoby ze środowiska LGBT i Parady Równości.
Share
Mirosław Zbrojewicz wystąpił w spejcjalnej reklamie serialu Netfliksa "Opowieści z San Francisco", która wyraża wsparcie dla osób LGBT
Mirosław Zbrojewicz wystąpił w spejcjalnej reklamie serialu Netfliksa "Opowieści z San Francisco", która wyraża wsparcie dla osób LGBTŹródło: Youtube.com
d3k9jyw

Mirosław Zbrojewicz w specjalnej reklamie Netfliksa zaprasza na Paradę Równości

Netflix zaprezentował wyjątkową zapowiedź serialu "Opowieści z San Francisco". Występuje w niej Mirosław Zbrojewicz. - Możesz być kimkolwiek chcesz. Cały świat powinien to uszanować - mówi w reklamie. Występuje też w różnych przebraniach.

Przewijają się sceny z innych seriali, w których pojawiają się postaci o innych orientacjach niż heteroseksualna, choćby Robert i Sol z "Grace i Frankie".

d3k9jyw

Niekonwencjonalna reklama Netfliksa jest elementem kampanii popierającej równość praw dla osób LGBT oraz pokazaniem wsparcia dla Parady Równości. "Parada równości, która się nie kończy" - to hasło przewodnie akcji.

Dodajmy, że czerwiec jest Miesiącem Równości. Na jego celebrację nieprzypadkowo wybrano ten miesiąc - członkowie społeczności LGBT zorganizowali pierwsze demonstracje przeciwko nalotom policji na gejowski klub Stonewall w Nowym Jorku właśnie w czerwcu 1969 roku. To był przełomowy moment dla osób ze środowiska LGBT w walce o prawa.

Mirosław Zbrojewicz już raz współpracował z Netfliksem - zagrał generała Kazimierza Świętobora w serialu “1983”.

d3k9jyw

"Opowieści z San Francisco" już dostępne na Netfliksie

"Opowieści z San Francisco" to serial poruszający tematykę LGBT. Mary Ann wraca do miasta po 20 latach bardzo niezadowolona ze swojego życia. Od lat nie utrzymuje kontaktów ze swoim byłym mężem i córką. Po długiej nieobecności znowu wprowadza się do domu Anny Madrigal, lokalnej przywódczyni społeczności LGBT+. Tu zaczyna się nowa historia i podróż, w trakcie której wypłynie na wierzch wiele sekretów z przeszłości, a życie licznych osób znacznie się zmieni.

Serial dostępny wyłącznie na platformie streamingowej Netflix.

d3k9jyw

Podziel się opinią

Share
d3k9jyw
d3k9jyw