Trwa ładowanie...

"Miodowe lata": Serial prawdopodobnie powróci na antenę już w przyszłym roku. Kto dołączy do obsady?

Share
"Miodowe lata": Serial prawdopodobnie powróci na antenę już w przyszłym roku. Kto dołączy do obsady?
Źródło: AKPA
d1zbp39

*To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy pokochali "Miodowe lata". Wszystko wskazuje na to, że serial ten ma szansę doczekać się wznowienia. Prawdopodobnie jego kolejna wersja trafi na antenę już w przyszłym roku. Kto dołączy do obsady? * Fani od dłuższego czasu domagali się nie tylko powtórek odcinków, ale wręcz ich kontynuacji. W końcu dopięli swego. Z tej informacji będą zadowoleni również aktorzy wcielający się dotychczas w głównych bohaterów. W związku z tym, iż zdecydowano o zakończeniu serialu "Ranczo" Cezary i Katarzyna Żak zostali bez stałej pracy. Gdyby ruszyły zdjęcia do "Miodowych lat" już jesienią mogliby pojawić się na planie.

- Serial niezmiennie cieszy się ogromną popularnością, bo wciąż można obejrzeć stare odcinki. Skoro aktorzy nie mają teraz pracy, można by ich ponownie wykorzystać. W grę wchodzi albo jeden sezon serialu, albo film kinowy, coś w rodzaju "Rancza Wilkowyje" - powiedziała osoba z produkcji w rozmowie z "Super Expressem".

d1zbp39

W kontynuacji serialu będą opowiadane dalsze losy Krawczyków i Norków, a także ich dorastających dzieci. Sukces ponownie będzie zależał przede wszystkim od jednego czynnika.

- Do tego potrzebny jest dobry scenariusz. Zrobienie tego dla pieniędzy nie wchodzi w rachubę - przyznał Artur Barciś w tej samej rozmowie.

To, czy serial faktycznie wróci na antenę okaże się w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Gdyby tak się stało, będziecie go oglądać?

* Zobacz także: Dorota Chotecka o serialach i popularności*

d1zbp39

Podziel się opinią

Share
d1zbp39
d1zbp39