Trwa ładowanie...
tvp

Miłosny trójkąt w "Barwach szczęścia"

Share
Miłosny trójkąt w "Barwach szczęścia"
Źródło: AKPA
d3tuyon

W domu Jadzi i Stefana Górków pojawił się ostatnio dziwny gość. Grześ. Dobrotliwy, nieporadny kolega Jadzi z podstawówki.

Po kłótni z żoną wprowadził się do Górków, i wygląda na to, że na dobre. Grześ bowiem urządził wręcz przeprowadzkę. Wszystkie swoje rzeczy przewiózł ciężarówką. Zaczął nawet spotykać się ze swoim nowym kolegą w domu Górków.

I o ile Jadzi jego obecność w ogóle nie przeszkadza, Stefan czuje się mocno zażenowany całą sytuacją.

d3tuyon

"Mój bohater Grześ jest dziwny, ale sympatyczny w swojej nieporadności. Jak dziecko, wzbudza instynkty macierzyńskie, a Jadzia jest jego deską ratunku. Grześ postanowił to skwapliwie wykorzystać. Chwycił się jej i w ten sposób próbuje przeczekać niedobry moment w swoim życiu" - opowiada ze śmiechem Zbigniew Konopka.

Jaki będzie finał tego zamieszania? Czy Stefan w końcu straci cierpliwość i wyprowadzi się z domu? A może po prostu przekona się do nowego lokatora. Może panowie polubią się tak bardzo, że nawet zacznie przeszkadzać to Jadzi.

Jest jeszcze jedno rozwiązanie. Górkowie postanowią poeksperymentować w związku i wprowadzić nieco szaleństwa do ich długoletniego małżeństwa.

A w wyniku tego powstanie miłosny trójkąt. Ach, to by było interesujące! Ciekawe, którym rozwiązaniem zaskoczą nas scenarzyści...

d3tuyon

Zobacz także:

[

TE AKTORKI SYPIAJĄ Z REŻYSEREM "M JAK MIŁOŚĆ" ]( /gid,5657,img,215002,fototemat.html )
[

CICHOPEK WOZI DZIECKO DO PRACY ]( /gid,5655,img,214962,fototemat.html )
[

TO MAŁGOSIA SOCHA MIAŁA GRAĆ BRZYDULĘ ULĘ ]( /gid,5662,img,215027,sid,27504,fototemat.html )
[

NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANE FILMY 2010 ]( http://film.wp.pl/najbardziej-oczekiwane-filmowe-premiery-2010-roku-6025284923277953g )

d3tuyon

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tuyon
d3tuyon