Trwa ładowanie...
d422w44

Miłosny nokaut i zazdrość w 2. sezonie serialu "W rytmie serca"

Miłość... to skomplikowane – pod tym stwierdzeniem może się podpisać chyba każdy z bohaterów serialu „W rytmie serca”. W drugim sezonie hitowej produkcji, która błyskawicznie zdobyła zagorzałych fanów, będzie jeszcze więcej uczuciowych zawirowań, sensacyjnych zwrotów akcji i zaskakujących powrotów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
kadr z serialu "W rytmie serca"
kadr z serialu "W rytmie serca" (Materiały prasowe)
d422w44

Malowniczy Kazimierz Dolny znów będzie cichym bohaterem serialu, kreującym najpiękniejsze i najlepsze tło dla intrygującej fabuły. Finał pierwszej serii pozostawił widzów w niedosycie oraz miłosnym zawieszeniu. W ostatnim odcinku Maria (Barbara Kurdej-Szatan) odwołała ślub z Robertem (Piotr Polk). Teraz przekonamy się czy nie będzie tego żałowała. Czy decyzja Marysi będzie miała wpływ na rozwijający się, gorący romans doktora Adama Żmudy (Mateusz Damięcki) z policjantką Weroniką (Maria Dębska)?

W pierwszym odcinku zobaczymy zrozpaczonego Roberta po rozstaniu z Marysią. Pan ordynator jednak nie zamierza się poddać - będzie usiłował ją odzyskać. Zacznie od…zemsty na Adamie, którego wini za odwołany ślub. Pojedzie do niego aby się z nim rozmówić i dojdzie do rękoczynów. Robert porozmawia również z Weroniką i da jej „przyjacielską” radę.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Czy Weronika jego słowa weźmie sobie do serca? Czy piękna policjantka straci do partnera zaufanie i nowy związek doktora Żmudy się rozpadnie? A może będzie chciała rozmówić się ze sprawczynią całego zamieszania czyli z Marysią? Co jeszcze zrobi Robert aby „ukarać” Adama? Czy uda mu się przekonać Marię aby nie rezygnowała z ich wspólnego życia?

Co jeszcze się wydarzy? Zobaczymy już w niedzielę 4 marca o godz. 20:00 w Polsacie - pokażemy dwa odcinki 2. sezonu serialu „W rytmie sercarytmie serca".

d422w44

Podziel się opinią

Share
d422w44
d422w44