Trwa ładowanie...

Miłosny nokaut i zazdrość w 2. sezonie serialu "W rytmie serca"

Miłość... to skomplikowane – pod tym stwierdzeniem może się podpisać chyba każdy z bohaterów serialu „W rytmie serca”. W drugim sezonie hitowej produkcji, która błyskawicznie zdobyła zagorzałych fanów, będzie jeszcze więcej uczuciowych zawirowań, sensacyjnych zwrotów akcji i zaskakujących powrotów.

Miłosny nokaut i zazdrość w 2. sezonie serialu "W rytmie serca"Źródło: Materiały prasowe
d1yx4cu
d1yx4cu

Malowniczy Kazimierz Dolny znów będzie cichym bohaterem serialu, kreującym najpiękniejsze i najlepsze tło dla intrygującej fabuły. Finał pierwszej serii pozostawił widzów w niedosycie oraz miłosnym zawieszeniu. W ostatnim odcinku Maria (Barbara Kurdej-Szatan) odwołała ślub z Robertem (Piotr Polk)
. Teraz przekonamy się czy nie będzie tego żałowała.
Czy decyzja Marysi będzie miała wpływ na rozwijający się, gorący romans doktora Adama Żmudy (Mateusz Damięcki)
z policjantką Weroniką (Maria Dębska)?

W pierwszym odcinku zobaczymy zrozpaczonego Roberta po rozstaniu z Marysią. Pan ordynator jednak nie zamierza się poddać - będzie usiłował ją odzyskać. Zacznie od…zemsty na Adamie, którego wini za odwołany ślub. Pojedzie do niego aby się z nim rozmówić i dojdzie do rękoczynów. Robert porozmawia również z Weroniką i da jej „przyjacielską” radę.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Czy Weronika jego słowa weźmie sobie do serca? Czy piękna policjantka straci do partnera zaufanie i nowy związek doktora Żmudy się rozpadnie? A może będzie chciała rozmówić się ze sprawczynią całego zamieszania czyli z Marysią? Co jeszcze zrobi Robert aby „ukarać” Adama? Czy uda mu się przekonać Marię aby nie rezygnowała z ich wspólnego życia?

Co jeszcze się wydarzy? Zobaczymy już w niedzielę 4 marca o godz. 20:00 w Polsacie - pokażemy dwa odcinki 2. sezonu serialu „W rytmie sercarytmie serca".

d1yx4cu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1yx4cu